Oscar Rivas se zřejmě vrátí do ringu 30.1.2020 na galavečeru Matchroom Boxing!

Zákulisní informace mluví o návratu kolumbijského válečníka Oscara „Kaboom“ Rivase (26-1-0, 18 KO) na konci ledna příštího roku. Tato informace nebyla sice ještě oficiálně oznámena, ale mělo by se tak stát v následujících dnech. 

Dvaatřicetiletý rodák z kolumbijského Cali, který dlouhodobě žije v kanadském Montrealu, si letos v londýnské O2 Aréně zapsal první porážku v profesionálním ringu. Byť Dilliana „The Body Snatcher“ Whyta (26-1-0, 18 KO) dokázal dostat v hodně vyrovnaném souboji na podlahu ringu, tak bodový sudí se přeci jen přiklonili v poměru 2x 115-112 a 116-111 na stranu domácího borce. Následně se zjistilo, že jednatřicetiletý Brit neprošel před soubojem antidopingovým testem na dva metabolity Dianabolu, ale ani to nezmění výsledek tohoto souboje.

Rivas ani protest proti výsledku podávat nechtěl. Jediné, po čem toužil, byla odveta, ale ani té se s největší pravděpodobností nedočká. Britský rebel se totiž zřejmě objeví na galavečeru v Saúdské Arábii, jenž se odehraje 7.12.2019. Aktuální světová patnáctka a kolumbijská jednička těžké váhy se podle posledních informací objeví na galavečeru v Miami, který stáj Matchroom Boxing plánuje až na 30.1.2020. Hlavní událostí tohoto galavečera bude souboj o titul mistra světa IBF mezi šampionem Tevinem Farmerem a Josephem Diazem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *