Oscar De La Hoya byl hospitalizován s Covidem!

Legendární americký boxer musí zrušit svůj dlouho plánovaný návrat do ringu. Dnes v noci byl hospitalizován s Covidem a jeho duel s Vitorem Belfortem nebude! Nahradí ho Holyfield?

Osmačtyřicetiletý americký veterán a bývalý světový šampión „Golden Boy“ Oscar De La Hoya (39-6-0, 30 KO) ukončil profesionální kariéru již v roce 2008 a nyní chystal velký návrat, když se měl 11. září na galavečeru v Los Angeles utkat s fighterem Vitorem Belfortem.

Bohužel byl legendární boxer pozitivně testován na koronavirus a zápas se ruší. „Chci všechny ubezpečit, že jsem se této nemoci snažil ze všech sil vyhnout, mám plné očkovaní, ale bohužel si mě stejně našla. Příští týden zápasit nebudu, ale doufám, že vše brzy skončí a uvidíte mě v ringu ještě letos“. Vzkázal bývalý šampión

Podle posledních informací byl osloven další legendární šampión Evander Holyfield, který by měl zájem boxovat. Není však jasné, zdali by to tak v krátkém horizontu šlo domluvit z důvodu udělení licence a dalších administrativních úkonů.