Ortiz vs Ustinov v Las Vegas!

Luis Ortiz vs Alexander UstinovNa galavečeu ve slavné MGM Grand v Las Vegas uvidíme souboj o prozatímní pás WBA mezi Luisem Ortizem a Alexanderem Ustinovem. Vítěz se stane oficiálním vyzyvatelem vítěze zápasu Klitschko vs Fury. Hlavní hvězdou galavečera bude Saul Alvarez!

17.9.2016 MGM Grand, Las Vegas, USA
Těžká váha
Neporažená kubánská jednička a světová šestka „King Kong“ Luis ORTIZ (25-0-0, 22 KO) a ruská trojka Alexander USTINOV (33-1-0, 24 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o prozatímní titul WBA!

Luis Ortiz vs Tony Johnson

Souboj mezi oběma boxery nebude jen o prozatímní verzi světového titulu WBA, ale také o post oficiálního vyzyvatele hlavního šampióna, který vzejde ze zápasu Wladimir Klitschko vs Tyson Fury 9. července.

Luis Ortiz vs Bryant Jennings

Ortiz poprvé boxoval o prozatímní pás WBA 11. září 2014 s Nigerijcem Lateefem Kayode, kterého sestřelil už v prvním kole. Jenže Kubánec neprošel po zápase testem na drogy a a titul mu byl odebrán.
Další možnost získal 17. října 2015, když knockoutoval ve 3. kole argentinskou jedničku Matiase Ariela Vidonda. Naposledy pás obhajoval 19. prosince 2015 proti krajanovi Bryantu Jenningsovi, kterého zdemoloval v 7. kole.
Ortiz měl zápas už i letos v březnu, když knockoutoval v 6. kole veterána Tony Thompsona, ale v tomto duelu nebyla ve hře obhajoba pásu, neboť WBA neuznala Thompsona jako oprávněného boxovat o titul.

Alexander Ustinov vs Travis Wlaker

Alexander Ustinov má na kontě pouze jednu porážku, kterou mu uštědřil 29. září 2012 Bulhar Kubrat Pulev. Jinak tento 202 cm vysoký pořízek nepoznal hořkost porážky.
Je ale nutno podotknout, že rodákovi z Ruska je už 39 let a v tomto duelu rozhodně favoritem nebude a spíše může jen překvapit.

Saul Alvarez vs Amir Khan

Hlavním zápasem večera bude Souboj Canela Alvareze, který ale ještě nemá potvrzeného soupeře. Golden Boy Promotions zveřejnila seznam možných soupeřů, ze kterých bude vybírat: Liam Smith, Billy Joe Saunders, Shawn Porter, Gennady Golovkin a David Lemieux.

Luis Ortiz vs Alexander Ustinov