Ortiz vs Thompson 5. března!

Luis Ortiz vs Tony Thompson Tony Thompson tak dlouho kritizoval Luise Ortize, že bude boxovat Dimitrenkem až jej Ortiz oslovil a zápas je domluvený!

5.3.2016 – DC Armory, Washington,USA
Těžká váha
Neporažená světová šestka “ The Real King Kong“ Luis ORTIZ (24-0-0, 21 KO) a americká šestka „The Tiger“ Tony THOMPSON (40-6-0, 27 KO) se utkají o prozatímní pás WBA!

Luis Ortiz se v březnu postaví ke své třetí obhajobě prozatímního titulu WBA. Titul získal 11. září 2014 nad Nigerijcem Lateefem Kayode, kterého zničil v prvním kole. Poté titul obhájil Argentincem Matiasem Arielem Vidondou a naposlede titul obhajoval 19. prosince s Američanem Bryantem Jenningsem, kterého zdemoloval v 7. kole.
Nyní se měl postavit proti Alexanderovi Dimitrenkovi, jenže ten měl přehnaně vysoké finanční nároky tak dal nakonec šanci Thompsonovi, jenž ho po celou dobu kritizoval, že si vybral slabého soupeře.
Veterán Tony Thompson je velice nebezpečný soupeř a určitě to nebude mít Ortiz jednoduché. Thompson v minulosti 2 knockoutoval Davida Price, 2x zničil Solise, potrápil Puleva a další.
Naposledy boxoval 30. října s krajanem Malikem Scottem, jemuž ve vyrovnaném boji podlehl na body.
Kdo vyhraje tento boj?Luis OrtizTony Thompson