Ortiz vs Scott již 12. listopadu!

Luis Ortiz vs Malik ScottPrvní zápas Luise Ortize pod vedením promotérské stáje Matchroom Sport Eddie Hearna se bude konat v Monte Carlu!

12.11.2016 – Monte Carlo
Těžká váha
Neporažená kubánská jednička a světová sedmička „King Kong“ Luis ORTIZ (25-0-0, 22 KO) a americká dvojka a světová desítka „King“ Malik SCOTT (38-2-1, 13 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o Interkontinentální titul WBA!

Luis Ortiz prochází profesionální kariérou zatím velmi snadně, což dokazuje knockoutová bilance. Z 25 vyhraných zápasů jich 22 vyhrál před limitem a má tak 81% bilanci KO.

Luis Ortiz

Kubánský více jak sto kilový pořízek letos boxoval pouze jednou, když 5. března knockoutoval v 6. kole ve Spojených státech veterána Tony Thompsona. Poté přišli problémy s promotérskou stájí Golden Boy Promotions, se kterou se následně rozešel a nyní patří do stáje Eddie Hearna, je tak parťákem například světového šampióna Anthony Joshuy.

Luis Ortiz vs Bryant Jennings

Malik Scott stál naposledy v ringu před rokem když porazil také Tony Thompsona, ale na body 98:91, 96:93 a 95:94. Scott boxoval i v eliminačním zápase organizace WBC proti krajanovi a následnému světovému šampiónovi Wilderovi, kterému podlehl KO v 1. kole.

Malik Scott

V tomto zápase je jasným favoritem Luis Ortiz a dá se předpokládat opět výhra před limitem. Podle slov Eddie Hearna byl měl Ortiz boxovat ještě letos 26. listopadu a 10. prosince.

Luis Ortiz vs Malik Scott