Ortiz vs Dimitrenko o titul WBA!

Luis Ortiz vs Alexander DimitrenkoSouboj o prozatímní pás organizace WBA se v těžké váze utkají Luis Ortiz a Alexander Dimitrenko! V jeden den nás čekají skvělé zápasy, neboť se utkají i Ruslan Chagaev s Lucasem Brownem!

5.3.2016 – DC Armory, Washington,USA
Těžká váha
Neporažená světová šestka “ The Real King Kong“ Luis ORTIZ (24-0-0, 21 KO) a německá pětka „Sascha“ Alexander DIMITRENKO (38-2-0, 24 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o prozatímní pás WBA!

Luis Ortiz se v březnu postaví ke své třetí obhajobě prozatímního titulu WBA. Titul získal 11. září 2014 nad Nigerijcem Lateefem Kayode, kterého zničil v prvním kole. Poté titul obhájil Argentincem Matiasem Arielem Vidondou a naposlede titul obhajoval 19. prosince s Američanem Bryantem Jenningsem, kterého zdemoloval v 7. kole.
Nyní se postaví proti Rusovi s německým pasem Alexanderovi Dimitrenkovi, jenž se loni po dvouleté pauze vrátil do ringu a ještě od té doby ani jednou neprohrál.
Pro Dimitrenka to je veliká šance, jak se dostat zpět do velkých zápasů a nejde jen o tento titul, vítěz se totiž stane oficiální vyzyvatelem šampióna této organizace, kterým je Ruslan Chagaev.
Chagaev má ovšem na 5. března také domluvený duel s Lucasem Brownem, takže se máme na co těšit!

5.5.2012 Alexander Dimitrenko vs Kubrat Pulev

19.12.2015 Luis Ortiz vs Bryant Jennigs