Organizace Strikers Cage Championship exkluzivně na OktagonTV!

OktagonTV hlásí novinku, od listopadu začne platforma exkluzivně vysílat všechny turnaje největší španělské MMA organizace SCC!

Promotéři organizací Oktagon MMA a slavné Strikers Cage Championship uzavřeli největší televizní dohodu v dosavadní historii obou společností a domluvili se na roční spolupráci vysílání přímých přenosů turnajů španělské MMA organizace. Fanoušci mohou nyní sledovat exkluzivně všechny zápasy SCC pouze na OKTAGON.TV, a to po celém světě.

Uzavření partnerství mezí OKTAGONEM a SCC znamená pro největší španělskou MMA organizaci nejen obrovskou expanzi svých turnajů v jižní Evropě, ale doslova po celé planetě.

“Začínáme psát novou kapitolu naší organizace. Španělští fanoušci budou moci sledovat to nejlepší z tamní scény z pohodlí domova, a to na naší platformě. Vnímáme to jako velký krok směrem na zahraniční trhy a zároveň jako jasný signál pro svět, že OKTAGON se skutečně stává světovou organizací,” říká spolumajitel organizace Pavol Neruda.

Internetová televize OKTAGON.TV, která je již nyní dostupná v několika jazykových mutacích (angličtina, němčina, francouzština, němčina a čeština), bude brzy přeložena také do španělštiny a portugalštiny, aby fanoušci SCC měli co nejsnazší přístup k těmto skvělým turnajům.

“Španělsko a Portugalsko představují trh o velikosti šedesáti milionů lidí. Tento obsah může být zároveň atraktivní i pro ostatní španělsky hovořící krajiny střední a jižní Ameriky,” dodává Neruda.
Vysíláním turnajů však toto partnerství nekončí. Obě organizace budou od nynějška spolupracovat i na přímém sestavování některých zápasů, kdy se fanoušci mohou brzy těšit na vystoupení elitních bojovníků z obou organizací jak na turnajích OKTAGONU, tak SCC.

Na první přímý přenos skvělé španělské MMA show organizace SCC se na OKTAGON.TV můžou diváci těšit již 13. listopadu.