Oquendo chce zastavit souboj Charr vs Bryan!

Ruslan Chagaev vs Fres Oquendo 2014Portoričan Fres Oquendo chce zablokovat zápas mezi Manuelem Charrem a Trevorem Bryanem o pás WBA. Chce odškodnění za to, že nemohl o pás bojovat!

Sedmačtyřicetiletý Portoričan žijící dlouhá léta v americkém Chicagu Fres Oquendo (37-8-0, 24 KO) nestál v ringu od roku 2014, kdy jej těsně na body vyřadila bývalý ruský šampión Ruslan Chagaev.

Ruslan Chagaev

Oquendo v té době měl nařízeno soudem, že se musí o pás WBA utkat. Neboť si u amerického soudu s právníky vydobyl odvetu s Chagaevem, ke které ale už nedošlo.

Další spor začal již v roce 2018, kdy se měl s Charrem utkat nynější titul WBA, jenže Charr neprošel antidopingovou kontrolou a zápas by zrušen. Nicméně doping nebyl potvrzen, protože bylo více nesrovnalostí s odběrem a Charr nebyl sankciován, ale zápas už znovu plánován nebyl.

Nyní chce zápas mezi Charrem a Bryanem dát k soudu, aby jej pozastavil, neboť si myslí, že on má plné právo bojovat s Charrem a ne Trevor Bryan. Dokonce mluví o odškodnění ze strany organizace WBA, že nedodržela soudem nařízený zápas.

Na náš vkus je kolem pátečního galavečera až moc nejasností a budeme bedlivě sledovat, co se vlastně v pátek stane, jestli titulovou bitvu uvidíme nebo ne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *