Oliveira, Poirier, Nunes a Peňa komentují své zápasy!

UFC 269 nabídlo skvělou porci kvalitních zápasů a nejvíce zaujali dva hlavní duely a nyní se podíváme jak všichni aktéři své výkony a výsledek okomentovali!

Amanda Nunes 
„Každý den jsem na tenhle souboj těžce trénovala, ale stejně jsem si některé dny přišla slabší, ale věřila jsem, že jsem připravena. Dnes se však ukázalo, že ne. Je a bude na čem ještě pracovat. Takže gratuluji Julianně. Je to velká bojovnice, to vím celou dobu. Upřímně jsem vůbec nebyla překvapená. Vím, že ona dokáže jít kupředu a že se ničeho nezalekne. My se vrátíme zpátky do tělocvičny a budeme trénovat víc, aby jsme se vrátili silnější. Nepřestanu na sobě dál pracovat a napravím to, co se dnes nepovedlo. Děkuju všem a brzy se zase uvidíme. Hezké svátky a šťastný nový rok“.

Julianna Peňa
„Nejsem překvapená! Říkala jsem vám to! Znovu mě už nepodceňujte! Myslela jsem, že zápas bude delší a náročnější. Zeptala jsem se rozhodčí “ To už je konec? “ a ona “ Jo “ tak říkám “ Aha tak super „. Děkuju Talii, že mě na zápas připravila a děkuju Tomovi, bez nich a samozřejmě bez mých trenérů a mého týmu bych to nedokázala. Mám nejlepší tým na světě a jsem hrozně vděčná za tuhle příležitost. Výhru jsem očekávala a dnes jsem dokázala, že jsou lidé schopní čehokoli, co si usmyslí“.


Charles Oliveira
„Jsem skutečný šampion! Všichni o věcech mluví, ale já je dělám! Můžou mě praštit vší silou a já přesto půjdu dál! Manderasi z Brazílie tohle je pro tebe brácho! Mám skvělý tým a skvělé lidi kolem mě. Ale nebyla to jen naše zásluha. Byl to celou dobu on (ukazuje nahoru), kdo mi říkal, “ Nezůstávej doma, neflákej se „, a tak jsme tady. Děkuju moc. Miluju vás“.

Dustin Poirier
„Myslel jsem, že jsem byl moc daleko od pletiva, že ho nedokážu na něj hodit, zároveň jsem nechtěl udělat nějakou šílenost jako s ním hodit mými zády o zem a bojovat na zemi. Překvapila mě jeho vytrvalost. Dal jsem mu tolik čistých úderů, že jsem měl pocit, že ho v prvním kole dostanu. Ale je to vážně šampion. Plán hry byl dát si na čas a porazit ho později ve 3., 4. nebo 5. kole. Já jsem se ale rval, i když jsem neměl a dřív jsem se tím vyčerpal. Ale ne každý den přichází vítězství“.