Oleksandr Usyk si to zřejmě rozdá s Dereckem Chisorou 8.2.2020 na galavečeru v Machesteru!

Stále více informací potvrzuje, že bývalý nesporný král křížové váhy a aktuální čtyřka těžké váhy Oleksandr Usyk (17-0-0, 13 KO) se střetne 8.2.2020 v Manchesteru se světovou desítkou Dereckem „WAR“ Chisorou (32-9-0, 23 KO).

Stále více informací potvrzuje, že bývalý nesporný král křížové váhy a aktuální čtyřka těžké váhy Oleksandr Usyk se střetne 8.2.2020 v Manchesteru se světovou desítkou Dereckem „WAR“ Chisorou. Každopádně oba borci se nyní nacházejí v Saúdské Arábii, kde budou v sobotu přihlížet odvetnému souboji mezi Anthonym „AJ“ Joshuou (22-1-0, 21 KO) a Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO). Dvaatřicetiletý Ukrajinec se objevil minulý víkend i na galavečeru v Monte Carlu, kde se mimo jiné vyfotil i s naším českým obrem Pavlem Šourem.

Velice brzy by jsme se tedy měli dočkat oficiálního ohlášení duelu mezi hvězdným Ukrajincem a britským výtržníkem a stále zde existuje naděje, že půjde o titulový duel. Spekulace totiž naznačují, že pokud v sobotním souboji zvítězí Anthony Joshua, pak se rozhodne jít cestou povinné obhajoby pásu IBF s Kubratem „The Cobra“ Pulevem (28-1-0, 14 KO). A jestli organizace WBO nebude chtít na tento souboj čekat, pak rodákovi z Watfordu pás odejme a vloží jej právě do duelu mezi Usykem a Chisorou. No, konec roku bude v těžké váze ještě rozhodně zajímavý, protože se nyní rozjíždí opravdu velká hra o světové pásy.