Oleksandr Usyk si poranil biceps a jeho souboj s Takamem se odkládá!

Dvaatřicetiletý ukrajinský fenomén, Oleksandr Usyk (16-0-0, 12 KO), si v přípravě na debut v těžké váze poranil biceps a není schopen nastoupit 25.5.2019 proti Carlosi Takamovi (36-5-1, 28 KO). Jejich duel se tedy nejspíše přesune.

První, kdo z karty v americkém Oxon Hill vypadl, byl Alexander Povetkin (34-2-0, 24 KO). Světová pětka a ruská jednička těžké váhy se musela podrobit operaci lokte a květnový datum tedy nestihne, ovšem do ringu se chce vrátit, co nejdříve. Nyní přišla pro tento galavečer další rána a možná ještě větší. Oleksandr Usyk si v přípravě poranil biceps a nebude schopný nastoupit do boje proti Carlosi Takamovi.

Zatím není úplně jasné, jak situaci Eddie Hearn kolem tohoto galavečeru vyřeší, protože na kartě stále zůstává docela dost zvučných jmen. Jessica McCaskill si to má rozdat Anahi Esther Sanchez o tituly WBA a WBC v super lehké váze.Chorvatský talent, Filip Hrgovič, měl poměřit síly s americkým veteránem Gregory Corbinem a na kartě se vyskytuje i neporažený Devin Haney a Michael Hunter. Jednou z možností je duel mezi Hunterem a Takamem, ale podle veškerých informací chce Eddie Hearn přesunout duel Usyka s kamerunským válečníkem na jiné datum.