Oktagon: Vémola vs Marpo v O2 aréně!

Karlos Vémola vs MarpoUnderground míří do O2 areny! Zápas, který visel ve vzduchu a v hlavách fanoušků už roky, je tady. Totálně vyhrocený střet dvou světů, sportovců, celebrit a výrazných osobností. Nejpopulárnější český zápasník a hvězda organizace Karlos „Terminátor“ Vémola se tváří v tvář utká s českým rapperem Marpem v boxu, tedy mimo svou komfortní zónu!

21.5.2022 – O2 aréna, Praha, ČR
Oktagon: Underground
Start v 18:00
Vstupenky: Ticketportal / Ticketmaster
PPV: OktagonTV

„Já na ten svůj první postojový knockout čekám 30 let. A ten teď přijde! Aby ses nedivil, že to bude už v prvním kole,“ říká sebevědomě Vémola.

„Ke Karlosově poznámce bych rád vzkázal: Dej tomu, Terminátore, dalších 30 let a třeba se ti to podaří. To ty půjdeš k zemi!“ kontruje Marpo.

Brutálním zápasem v klasickém boxu bude také souboj tvrdých útočných predátorů. Krvelačný dánský žralok a šampion OKTAGONU Magard proti neporazitelnému zlatému českému „Bad boyovi“ Sivákovi, držiteli nejcennějšího světového postojářského titulu WAKO PRO a šampionovi ČR v boxu.

Bývalý šampion střední váhy „Pirát“ Krištofič se ve své nejsilnější disciplíně – boxerském postoji – utká s novou „zlou“ verzí Miloše Petráška.

Karlos Vémola vs Marpo

Milovaný i nenáviděný ostravský démon Mikulášek si to rozdá s Kotalíkem, který se po 3 a půl letech vrací do OKTAGONU a na jehož titánskou sílu se nikdy nezapomnělo.

Nově motivovaný striker Paradeiser jde do boxerské přestřelky s postojářskou legendou legend a držitelem 11 světových a evropských titulů Vladem Moravčíkem.

A představí se další hvězdy OKTAGONU včetně postojářských šampionů Lengála a Krčmáře. Jedním slovem to nejlepší, co ti domácí scéna bojových sportů nabízí. Buď tam a zažij životní zážitek s bohatou audiovizuální show a dokonalou atmosférou O2 areny, ze které budeš mít husinu.


Karlos Vémola vs Marpo

21.5.2022 – O2 Aréna, Praha, ČR
Oktagon Underground

Lehká váha
Milan Paleš 🇸🇰🆚🇨🇿 Jakub Bahník
Velterová váha
Gábor Boráros 🇸🇰🆚 TBA
Lehká váha
Ronald Paradeiser 🇸🇰🆚🇸🇰 Vladimír Moravčík
Střední váha
Leandro Silva 🇧🇷🆚🇸🇰 Marek Mazuch
Střední váha
Matěj Peňaz 🇨🇿🆚🇫🇷 Alex Lohoré
91 KG
Václav Mikulášek 🇨🇿🆚🇨🇿 Michal Kotalík
65 KG
Vladimír Lengál 🇨🇿🆚🇨🇿 Michael Krčmář
64 KG
Jonas Magard 🇩🇰🆚🇨🇿 Václav Sivák
Střední váha
Samuel Krištofič 🇸🇰🆚🇨🇿 Miloš Petrášek
84 KG
Karlos Vémola 🇨🇿🆚🇨🇿 Otakar Petřina