Oktagon underground: Sivák zdemoloval Magarda!

Václav Sivák vs Jonas Magard Václav Sivák opět předvedl skvělý výkon a před vyprodanou O2 arénou jasně vybodoval podle pravidel boxu šampióna MMA z Dánska Jonase Magarda!

Český bijec „Bad Boy“ Václav Sivák se loni v listopadu na galavečeru Night of Warriors v Liberci utkal o prestižní titul WAKO Pro s Francouzem Foudadem Djebarim a pětikolovou bitvu jasně ovládl na body. Letos v únoru debutoval v Rusku na galavečeru Fair Fight v Jekatěrinburgu a dokázal na body přetlačit domácího bijce Viktora Mikhailova.

Do dnešního zápasu s dánským MMA zápasníkem tak nastupoval ve skvělé formě. Na druhé straně devětadvacetiletý Dán „Shark“ Jonas Magard v loňském roce odzápasil v organizaci Oktagon dva duely a oba dokázal ovládnout. Nicméně v boxu byl velkým favoritem zkušenější Sivák.

Václav Sivák vs Jonas Magard 

Už včerejší vážení naznačilo, že tento duel bude hodně vyhrocený. Magard sliboval Sivákovi, že ho ukončí do dvou minut. Sivák zase oponoval, že ho pošle tam kam patří. Zápas však začal poměrně pozvolna a až ve druhé polovině prvního kola Sivák přitlačil a posla na Magarda několik přesných a tvrdých úderů.

Václav Sivák vs Jonas Magard 

Druhé kolo začalo mnohem aktivněji a Sivák začal jasně dominovat. Magard horko těžko hledal recept na skvěle pohybujícího se Siváka a neustále se na něj věšel. Třetí kolo pokračovalo podle stejného scénáře a Sivák zásoboval Magarda neskutečným ránami, ale ten vše ustál.

Václav Sivák vs Jonas Magard 

V posledním kole už Magard bojoval jen za přežití, což se mu nakonec podařilo a český bijec zaslouženě vyhrává po jednoznačně lepším výkonu na body 3x 40:36. Nicméně dánský fighter předvedl neskutečnou odolnost a ustál hrozné bomby.