Oktagon se vrací na Slovensko!

Slovenští fanoušci se dočkali! Největší tuzemská MMA organizace se vrací na Slovensko, a to rovnou do bratislavské arény Ondreje Nepely! Oktagon 27 se bude konat 11. září!

11.9.2021 – Oktagon 27 
Aréna Ondreje Nepely, Bratislava, Slovensko

Turnaj s pořadovou číslovkou 27 bude prvním a také zároveň jediným letošním turnajem, který bude organizace pořádat v Bratislavě. A přesně proto se na plánovaném turnaji představí zvučná slovenská jména na poli MMA.

Světová thaiboxerská šampionka Monika Chochlíková, vítěz první série OKTAGON Výzvy Gábor Boráros či mistr bojových umění Robert Pukač. Do svého zápasu nastoupí i Samuel Pirát Krištofič. Ten se v Bratislavě představil i v létě 2019 a předvedl KO za pouhých 29 vteřin.

A největší tamní hala zažije i návrat šampiona, který se dost možná pokusí přepsat historii. “Ivan Buchinger by mohl dostat možnost získat vedle pásu lehké váhy i pás váhy pérové, čímž by se stal prvním v naší organizaci, který by zároveň držel titulové pásy dvou váhových kategorií a napodobil by tak svého tehdejšího soupeře, slavného Conora McGregora, který dva
titulové pásy držel jako první bojovník v UFC,” připomněl promotér
Ondřej Novotný.

“Zatím nevíme, jaké budou v září na Slovensku pandemické podmínky, tudíž se vstupenkami spouštíme podobný systém, jako s lístky na Štvanici. Lístky půjdou do prodeje v pátek dopoledne pro členy OTKAGON Clubu, později pro všechny ostatní. Při koupi lístku se zákazníkům ukáže i aktuální kapacita sektoru. Těm, kteří se nakonec nevejdou do povolené kapacity, budou vráceny peníze,” říká Novotný.