Oktagon Prime 4: Titulová bitva Macek vs Magard!

Organizace Oktagon se poprvé představí v Pardubicích a rovnou s titulovou bitvou. O pás v bantamové váze se utkají domácí Filip Macek a dánský bijec Jonas Magard. V Oktagonu uvidíme také Lucii Pudilovou!

6.11.2021 – Enteria Aréna, Pardubice, ČR
Oktagon Prime 4
Start v 18:00
Vstupenky na TICKETPORTAL
PPV na Oktagon TV

Enteria aréna se bude otřásat v základech! Město perníku a koní zažije sportovní zemětřesení, které dosud nevidělo. OKTAGON zavítá poprvé do Pardubic s elitou MMA v čele s Filipem Mackem, který si jde pro vysněný titul.

Skvělá show OKTAGON PRIME 4 vyvrcholí soubojem o titul v bantamové váze mezi domácí jedničkou Filipem Mackem a dánským žralokem Jonasem Magardem, který „požíral“ soupeře ve známých světových organizacích a je v životní formě. Fantastický Macek však svou druhou šanci získat pás šampiona již nebude chtít promarnit.

Do dalšího zápasu jde nejslavnější česká bojovnice, elitní Lucie Pudilová, která jako jediná Češka zápasila v UFC. Konečně se uskuteční očekávaný souboj Františka Fodora s Matoušem Kohoutem, kteří si to měli rozdat již začátkem září. A dojde na atraktivní bitvu rozjetého ranaře Zdeňka Polívky proti tvrdému Bryczekovi.

Těšit se můžete i na elitu švédského MMA Cornelii Holm, německého nesmrtelného „Kelta“ Jungwirtha s Farkašem nebo brazilskou KO hrozbu Rafaela Xaviera a další namotivované moderní gladiátory s cílem nechat v kleci vše a vítězně zvednout ruku nad hlavu!

Nenechte si ujít příležitost vidět poprvé v Pardubicích velkou show MMA na té nejvyšší úrovni. Lístky na OKTAGON PRIME 4 v moderní Enteria areně 6. 11. od 18:00 k dostání v síti Ticketportal.


6.11.2021 – Enteria Aréna, Pardubice, ČR
Oktagon Prime 4

Lehká váha
🇨🇿 Jakub Bahník vs TBA
Bantamová váha
🇸🇪 Cornelia Holm vs Priscila De Souza 🇧🇷
Velterová váha
🇩🇪 Christian Jungwirth vs Denis Farkaš 🇸🇰

Střední váha 
🇵🇱 Robert Bryczek vs Zdeněk Polívka 🇨🇿
Lehká váha
🇸🇰 František Fodor vs Matouš Kohout 🇨🇿

Polotěžká váha
🇧🇷 Rafael De Sousa Xavier vs Daniel Toledo 🇪🇸
Lehká váha
🇨🇿 Jaroslav Pokorný vs TBA
Bantamová váha
🇨🇿 Lucie Pudilová vs Marta Waliczek 🇵🇱
Bantamová váha (TITUL)
🇨🇿 Filip Macek vs Jonas Magard 🇩🇰