Oktagon Prime 4: Kompletní startovka!

Enteria arena se bude o víkendu otřásat v základech! Město perníku a koní zažije sportovní zemětřesení, které dosud nevidělo. Oktagon zavítá poprvé do Pardubic s elitou MMA v čele s Filipem Mackem, který si jde pro vysněný titul!

6.11.2021 – Enteria Aréna, Pardubice, ČR
Oktagon Prime 4
Start v 18:00
Vstupenky na TICKETPORTAL
PPV na Oktagon TV

Skvělá show OKTAGON PRIME 4 vyvrcholí soubojem o titul v bantamové váze mezi domácí jedničkou Filipem Mackem a dánským žralokem Jonasem Magardem, který „požíral“ soupeře ve známých světových organizacích a je v životní formě. Fantastický Macek však svou druhou šanci získat pás šampiona již nebude chtít promarnit.

Do dalšího zápasu jde nejslavnější česká bojovnice, elitní Lucie Pudilová, která jako jediná Češka zápasila v UFC. Do klece se po 3 letech vrací legenda českého MMA Jaroslav „Jubox“ Pokorný a střetne se s knockouterem světové extratřídy Janičićem. Konečně se uskuteční očekávaný souboj Františka Fodora s Matoušem Kohoutem, kteří si to měli rozdat již začátkem září. A dojde na atraktivní bitvu rozjetého ranaře Zdeňka Polívky proti tvrdému Bryczekovi.

Těšit se můžete i na elitu švédského MMA Cornelii Holm, německého nesmrtelného „Kelta“ Jungwirtha s Farkašem nebo brazilskou KO hrozbu Rafaela Xavieru a další namotivované moderní gladiátory s cílem nechat v kleci vše a vítězně zvednout ruku nad hlavu!


PŘEDÁPASY

Velterová váha
🇨🇿 Václav Holota vs Christian Valencia 🇪🇸
Lehká váha
🇨🇿 Jakub Bahník vs Ashleight Grimshaw 🇬🇧
Bantamová váha
🇮🇱 Olga Rubin vs Priscila De Souza 🇧🇷
Polotěžká váha
🇫🇷 Jorick Montagnac vs Pavol Langer 🇸🇰
Velterová váha
🇩🇪 Christian Jungwirth vs Denis Farkaš 🇸🇰

Lehká váha
🇸🇰 František Fodor vs Matouš Kohout 🇨🇿

HLAVNÍ KARTA

Lehká váha
🇨🇿 Jaroslav Pokorný vs Miloš Janičič 🇲🇪
Polotěžká váha
🇧🇷 Rafael De Sousa Xavier vs Daniel Toledo 🇪🇸
Střední váha 
🇵🇱 Robert Bryczek vs Zdeněk Polívka 🇨🇿
Bantamová váha
🇨🇿 Lucie Pudilová vs Marta Waliczek 🇵🇱
Bantamová váha (TITUL)
🇨🇿 Filip Macek vs Jonas Magard 🇩🇰