Oktagon: Nový projekt „Kdo přežije“

Oktagon - Kdo přežijeOrganizace Oktagon před pár dny oznámila spuštění nového projektu s názvem Kdo přežije. Jeho hlavními aktéry budou účastníci reality show Survivor Nathan Dzaba a Adam Reiter!

V neděli organizace zveřejnila první epizodu show na své platformě OktagonTV. Ta ukázala oba aktéry na prvních trénincích. Nathan Dzaba si pro svůj premiérový zápas v MMA vybral trenérských služeb Jana Hudáka a Attily Végha v trnavském Spartakus Fight Gym.

“Jak mi ta show změní život? Myslím, že velmi! Budu si sám sebou jistější, sebevědomější. Neumím si zatím představit, co všechno mě na téhle cestě čeká, ale určitě to pro mě dopadne dobře. Jak říká Attila, čím těžší to bude tady v gymu, tím lehčí to pak bude v kleci v zápase,” popisuje své pocity Nathan. “Jsem sportovec, celý život trénuju, hýbu se, něco dělám. Teď mám ale konečně sport, kde můžu ukázat toho lva, tygra, tu Afriku, kterou v sobě mám. Adama jsem porazil na ostrově, kdy jsem byl ukrutně hladový. S jídlem a plnou přípravou ho porazím ještě snadněji, dostane bomby,” říká sebevědomě Nathan.

Nathan vs Adam

V SFG se potkává na žíněnkách i s dalšími hvězdami slovenského MMA, třeba s Lajošem Kleinem. “Předpoklady a postavu na to má, tak uvidíme, jak mu to půjde technicky. Ale co vidím, tak zatím zvládá všechno, co po něm trenér chce,” přidává svůj pohled Klein.

Soupeřem mu bude rodák z Hradce Králové Adam Reiter, který si zvolil logisticky nejsnadnější variantu a vybral si za trenéra Patrika Kincla, aktuálně nejlepší střední váhu organizace, kterého na turnaji 17. září v Brně čeká spolu s finálovým duelem jeho nového svěřence také titulová bitva proti Alexi Lohorému.

“Když to někdo myslí vážně, chce trénovat, obětuje tomu svůj čas, tak jsem pro,” vyjadřuje Patrik Kincl svůj názor na zápasy těch, kteří zatím nemají zkušenosti s MMA a objasňuje zároveň, proč přijal Adama za svého svěřence. “Čtyři měsíce, to je ale sakra krátká doba. Máme před sebou hodně práce,” připomíná.

Oktagon vysílá svou show „Kdo přežije“ od neděle 5. června pravidelně na OktagonTV. Partnerem show je sázková kancelář Tipsport.


Mallpay Proboxing