Oktagon 39: Poprvé v Mnichově!

Oktagon 39Největší MMA turnaj v historii Mnichova s předními bojovníky 5 zemí! Šampion Keita, nesmrtelný Jungwirth, Pukač a „Meloun“ Petrášek se představí 11. února na galavečeru Oktagon 39!

11.2.2023 – Audi Dome, Mnichov, Německo
Oktagon 39
Start 18:00
Vstupenky na TicketMasterDE
Přímý přenos na OktagonTV

Organizace Oktagon po dvou vyprodaných turnajích ve Frankfurtu přichází do Mnichova, který zažije jednu z nejlepších sportovních show v Evropě v čele s neporaženým Keitou, Jungwirthem, Petráškem, legendárním Zawadou, Stolzem, Pukačem, Paradeiserem a domácí hvězdou přímo z Mnichova Poppeckem.

11. února se v Mnichově do klece vrátí také šampion lehké váhy Losene Keita, který je neporažený i po souboji s nejlepším slovenským stand up šampionem Milanem Palešem.

Tisícům fanoušků bude horko při bitvě miláčka davu nesmrtelného „The Kelt“ Christiana Jungwirtha s Brazilcem Nevesem Denilsonem De Oliveirou, který chtěl 2x zlomit Christiana Eckerlina.

Christian Jungwirth vs Neves Denilson de Oliveira

Arénu rozpulsuje zápas aktuální dvojky polotěžké váhy v Německu, současného šampiona jedné z německých organizací a rodilého Mnichovana „Ironside“ Alexandera Poppecka proti nejzkušenějšímu německému bojovníkovi Martinovi Zawadovi.

Představí se i jedni nejznámějších slovenských zápasníků „Diamantový čávo“ Robert Pukač, Ronald Paradeiser či Pavol Langer, kterému se postaví „Meloun“ Miloš Petrášek.

Miloš Petrášek vs Pavol Langer

Návrat do oktagonu zažije elitní zápasník Niklas Stolze, jenž poslední 2 roky zápasil v „lize mistrů“ UFC. A zabojuje i úřadující šampion České republiky v boxu a evropský a mezinárodní šampion v postoji Vladimír Lengál, který se chce postupně prokousat i k titulu v MMA.

Vladimír Lengál vs Michael Deiga Scheck