Oktagon 35: Souboj o titul Kincl vs Lohoré!

Oktagon 35Organizace Oktagon poprvé v Brně ve Winning Group Areně! Patrik Kincl a Alex Lohoré se poperou o titul šampiona střední váhy!

17.9.2022 – Winning Group Arena, Brno, ČR
Oktagon 35
Start v 18:00
Vstupenky na TicketPortal
Live stream na OktagonTV

17. září dojde k historicky prvnímu turnaji organizace Oktagon v Brně mimo Pevnost Brno, to znamená se všemi fanoušky, kteří se do Winning Group Areny vejdou! Energizující atmosféra, adrenalinová show a davy fanoušků si v Brně zaslouží něco speciálního včetně vyvrcholení projektu Kdo přežije.

Vrcholem turnaje Oktagon 35 bude titulový souboj Patrik Kincl vs Alex Lohoré. Kincl ve svém prvním zápase v Oktagonu porazil „Piráta“ Samuela Krištofiče a usedl na trůn krále střední váhy. Svrhnout Kincla přichází francouzský bijec Alex Lohoré, pětinásobný šampión čtyř různých organizací, který je nyní v senzační formě a napodruhé může získat korunu šampiona poté, co mu to nevyšlo proti českému terminátorovi Karlosovi Vémolovi.

Patrik Kincl

Odkládané velké slovenské derby! František Fodor, známý stejně jako Karol Ryšavý, svými pověstnými kladivy, chce znovu do životní formy. Kdo z těchto dvou velkých osobností slovenského MMA ukáže vetší srdce a bomby?

Rok po legendární titulové řežbě s krajanem Ivanem Buchingerem, která byla jedním z nejlepších zápasů celé historie organizace, se v kleci představí nezničitelný osmadvacetiletý slovenský tvrďák Vojto Barborík.

Oktagon 35

Do domácích českých vod konečně po roce zabrousí i Gábor “Beast” Boráros. S novým ohněm v očích kráčí oblíbený bratislavský princ „Diamantový čávo“ Robert Pukač, který jde do velmi zajímavého zápasu s Tomášem „Bolo“ Melišem. Ten chce navázat na velké vítězství nad Václavem Mikuláškem.

Šílenou přestřelkou zavání souboj Radovana Úškrta, jenž je k nadšení všech po 3 letech zpět! Tomu se postaví zarputilý Al Matavao. Vrátí se slovenský válečník do klece vítězně?

Oktagon 35

Ronald Paradeiser se po prohře s Losene Keitou v kleci pokusí lapit „Afrického lva“ Iamika Furtada, který oslnil fanoušky svým výkonem na Oktagonu 32 v zápase s Jakubem Dohnalem. A to stále není vše. Roušal, Kalašnik, Dohnal či Mazuch, jenž stále ještě neokusil hořkost porážky.

Budete také svědky vyvrcholení reality show Kdo přežije, kdy si to Nathan a Adam po 3 měsících tvrdých tréninků, kde si sáhli na dno, rozdají v kleci. Nathan Christián Dzaba nebo Adam Raiter?