Oktagon 34: Vémola vs Ilič o titul v polotěžké váze!

Oktagon 34Karlos “Terminátor” Vémola vs Aleksandar “Joker” Ilič: Bitva o šampiona pod otevřeným nebem! Nejkrásnější turnaj roku Oktagon 34 na pražské Štvanici se blíží!

23.7.2022 – Štvanice, Praha, ČR
Oktagon 34
Stream na OktagonTV!

Každý bojovník chce zápasit na Štvanici. Každý fanoušek to chce vidět! Tribuny ikonické Štvanice opět ožívají s vašimi nejoblíbenějšími bojovníky domácí MMA scény.

Bývalý champ střední váhy Karlos Vémola má po ročním půstu hlad. Na Štvanici chce sežrat dalšího soupeře a nad hlavu zvednout vytoužený pás šampiona polotěžké váhy: „Je jedno, koho mi předhodí, pás bude můj!“

Do cesty mu přichází obávaný miláček publika „Joker“ Ilič se zkušenostmi z KSW, který má 11 ukončení před limitem, z toho 7 v 1. kole, kde poslal nekompromisně k zemi již řadu ostřílených borců.

Matouš Kohout vs Mateusz Legierski

Brána klece se otevře rozjetému Matoušovi Kohoutovi, jenž roste s každým zápasem a fyzicky své soupeře převyšuje o několik levelů. V souboji o možného příštího titulového vyzyvatele se mu postaví a po 2 letech se do Oktagonu vrátí bývalý šampion lehké váhy Mateusz Legierski.

Všemi respektovaný Máté Kertész se utká se šampionem Srbska Kanchevem. Česká postojářská legenda a vítěz Oktagonu Underground Škvor jde do bitvy s bývalým řeckým šampionem polotěžké váhy s šílenými KO údery Stroumpoulisem.

Před 4 lety na Štvanici vstoupil Kotalík do klece naposledy. A zde se do ní i vrací proti Magnorovi, jenž za sebou má zápas i s UFC hvězdou Khamzatem Chimaevem.

Karlos Vémola

Velmi pikantní příchuť dostává zápas suverénní jedničky bantamu Macka s přemožitelem Tomáše Deáka Silanderem.

Velká odveta po 5 letech čeká dva velké MMA srdcaře – Širokého s Fialou. Vítěz OKTAGON Výzvy Roman Paulus si věří na Karetu, majitele skalpů Gabala a Tadeáše Růžičky.

A těšit se můžete na vaše další oblíbené bojovníky, jako je Konrád, Holota, Handanagić, skvělá Cornelia Holm či David Moon.


Oktagon 3423.7.2022 – Štvanice, Praha, ČR
Oktagon 34

PŘEDZÁPASY

Lehká váha
Simeon Kapuya 🇩🇪🆚🇨🇿 Martin Pipek
Velterová váha
Václav Holota 🇨🇿🆚🇨🇿 Max Handanagić
Bantamová váha
Cornelia Holm 🇸🇪🆚🇵🇱 Róża Gumienna
Bantamová váha
Filip Macek 🇨🇿🆚🇫🇮 Mikael Silander
Střední váha
Michal Kotalík 🇨🇿🆚🇳🇴 Ole Magnor
Pérová váha
David Moon 🇨🇦🆚🇨🇿 Michal Konrád
Polotěžká váha

Daniel Škvor 🇨🇿🆚🇬🇷 Panagiotis Stroumpoulis

HLAVNÍ KARTA

Lehká váha
Jan Široky 🇨🇿🆚🇨🇿 Tomáš Fiala
Pérová váha
Roman Paulus 🇸🇰🆚🇵🇱 Dawid Kareta
Pérová váha
Dawid Kareta 🇵🇱🆚🇸🇰 Roman Paulus
Velterová váha
Máté Kertész 🇭🇺🆚🇧🇬 Vladislav Kanchev
Lehká váha
Matouš Kohout 🇨🇿🆚🇵🇱 Mateusz Legierski
Polotěžká váha (TITUL)

Karlos Vémola 🇨🇿🆚🇷🇸 Aleksandar Ilič