Oktagon 33 a titulová bitva Buchinger vs Keita!

Oktagon 33Organizaci Oktagon čeká první výlet mimo české a slovenské hranice a v německém Frankfurtu se o titul v lehké váze poperou Ivan Buchinger a Losene Keita!

4.6.2022 – Festhalle, Frankfurt, Německo
Oktagon 33
Start v 18:00
Vstupenky na Ticketmaster
Live stream na OktagonTV

OOrganizace Oktagon překračuje hranice Česka a Slovenska a 4. 6. se poprvé představí v Německu s turnajem Oktagon 33, který otřese Frankfurtem. Taková událost si zaslouží ty největší hvězdy.  Přichází souboj, který chtěli fanoušci vidět od chvíle, kdy se „Black Panther“ Losene Keita poprvé představil na půdě Oktagonu.

Legenda a šampion dvou váhových kategorií Ivan „Buki“ Buchinger jde do své první obhajoby titulu v lehké váze. Ukořistit ho bude chtít belgická senzace a prozatímní šampion lehké váhy Losene Keita, který od začátku prohlašuje: „Jsem neporazitelný! Dejte mi do klece Ivana Buchingera.“ Prosby tak byly vyslyšeny.

Ivan Buchinger vs Ronald Paradeiser

Rozpoutá se také bitva o Německo, kdy se střetnou kapitáni nové Oktagon Výzvy. Nejznámější a nejzkušenější německý zápasník všech dob a držitel 14 titulů šampiona evropských organizací – terminátor „T800“ Stephan Putz proti německému „King Kongovi” s téměř 50 MMA zápasy a 23 ukončeními před limitem Martinovi Zawadovi.

Chybět nebude ani nejznámější český zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola, který se po zranění vrátil do O2 arény, aby v boxerském duelu vyzval rappera Marpa a zápas vyhrál. Nyní ho tak čeká také návrat do klece, kde je jako doma. A samozřejmě se představí i německá superstar, milionář z klece Christian Eckerlin.


Oktagon 33

PŘEDBĚŽNÁ KARTA

Střední váha
Zdeněk Polívka 🇨🇿🆚🇨🇮 Cheick Kone
Těžká váha
Hatef Moeil 🇩🇪🆚🇧🇷 Kerisson Rezende
Těžká váha
Donald Cosić 🇭🇷🆚🇵🇱 Adam Pałasz
Velterová váha
David Zawada 🇩🇪🆚🇦🇹 Erhan Kartal
Velterová váha

Christian Eckerlin 🇩🇪🆚TBA
Střední váha
Karlos Vémola 🇨🇿🆚🇵🇱 Michal Pasternak
Polotěžká váha
Stephan Pütz 🇩🇪🆚🇩🇪 Martin Zawada
Lehká váha (TITUL)
Ivan Buchinger 🇸🇰🆚🇳🇱 Losene KeitaIvan Buchinger vs Losene Keita