Oktagon 31: Králem střední váhy je Patrik Kincl!

Patrik KinclMMA se vrátilo prostřednictvím galavečeru Oktagon 31 zpět do O2 arény a bylo se na co koukat. Novým prozatímním šampiónem lehké váhy se stal Losene Keita. Titulovou bitvu ve střední váze ovládl Patrik Kincl!

 

Turnaj odstartovala v rámci pravidel underground Česko-slovenská dvojice Luděk Greguš a Marek Luštiak. Duel skončil po zranění ve druhém kole technickým KO ve prospěch českého bijce Luďka Greguše.

Do druhého duelu nastoupil český zápasník Radek Roušal a brazilský trenér Michael Diega Scheck, který původně do Prahy přijel se svou svěřenkyní Proscilou De Souzou, která o dvě kila nenavážila a zápas s Lucií Pudilovou musel být zrušen. Neskutečná štípaná došla až do bodového rozuzlení, ve kterém se rozhodčí přiklonili na stranu brazilského bijce.

Oktagon 31

Po dvou zápase v rámci pravidel underground jsme se dočkali prvního MMA zápasu do kterého vstoupili čeští bijci Michal Nepraš a Vladimír Lengál. Ačkoliv byl Nepraš velkým favoritem tak profesionální boxer Vladimír Lengál ukázal skvělé zlepšení v zápase na zemi a ve třetím kole Nepraše umlátil. Lengál si tak po dvou porážkách v oktagonu připsal první vítězství.

Vladimír Lengál vs Michal Nepraš

Do druhého zápasu nastoupili ve velterové váze Slovák Denis Farkaš a rodák z Bosny žijící v Česku Max Handanagič. Farkaš začal zápas lépe, jenže Handanagič si poté Farkaše několikrát parádně hodil a nakonec ve třetím kole tvrdě utáhl a připsal si velmi důležitou výhru. V dalším zápase litevský fighter Naglis Kanišauskas za třináct vteřin zničil českého zápasníka Jakuba Běle.

Naglis Kanišauskas vs Jakub Běle

Do posledního předzápasu nastoupili v lehké váze domácí Jakub Bahník a Jay Cucciniello z Irska. Český bijec naprosto skvělým postojem postupně a rychle demoloval. Cucciniello těžko doháněl delší rozpětí paží Bahníka a ten jej umlátil v prvním kole.

Jakub Bahník vs Jay Cucciniello

Hlavní kartu galavečera otevřeli Slovák Vlasto Čepo a Brazilec Alexandre Silva. Oba borci se do sebe nekompromisně pustili a byly jsme svědky plno tvrdých a přesných úderů. Chvilku hulil Silva, chvilku Čepu, ale nakonec Slovák parádní kombinací Brazilce uspal.

Do dalšího zápasu nastoupil český válečník Zdeněk „Game Over“ Polívka a francouzský bijec Alex „Da Killa Kid“ Lohoré. Polívkovi se pořádně nedařili útoky na Lohorého a ten naopak tvrdým hákem poslal českého fightera k zemi a v prvním kole zápas ukončil.

Losene Keita vs Ronald Paradeiser

O prozatímní titul v lehké váze se porvali Slovák Ronald Paradeiser a rodák z africké Guineje žijící v Belgii Losene Keita. Zápas nabídl velmi vyrovnanou a tvrdou pětikolovou bitvu, kterou ani jeden z bijců nedokázal ukončit před limitem a o vítězi museli rozhodnout až rozhodčí, kteří viděli jako vítěze „Black Pantera! Keitu.

8Samuel Krištofič vs Patrik Kincl

Do hlavního zápasu galavečera v pražské O2 aréně nastoupili český válečník Patrik Kincl a slovenský „pirát“ Samuel Krištofič. Kincl si hned na úvod Piráta hodil a tam ho masíroval celé kolo. Další kola pokračovali podle podobného scénáře a Kincl v zápase jasně dominoval. Ve čtvrtém kole se Pirátovi podařilo hodit Kincla, ale nijak ho neohrozil. To samé zkusil i v pátém kole podařilo se mu českého bijce držet skoro celé kolo pod sebou. To ovšem nic nezměnilo na bodovém vítezství pro Patrika Kincla, který se tak stává králem střední váhy.


Underground

Dohodnutá váha 70 kg
Luděk Greguš 🇨🇿🆚🇸🇰 Marek Luštiak
– 2. kolo TKO

Dohodnutá váha 75 kg
Michael Diega Scheck 🇧🇷🆚🇨🇿 Radek Roušal
– Na body

Předzápasy

Lehká váha
Vladimír Lengál 🇨🇿🆚🇨🇿 Michal Nepraš
-3. kolo TKO

Velterová váha
Max Handanagič 🇧🇦🆚🇸🇰  Denis Farkaš
– 3. kolo TKO

Střední váha
Naglis Kanišauskas 🇱🇹🆚🇨🇿 Jakub Běle
– 1. kolo KO

Lehká váha
Jakub Bahník 🇨🇿🆚🇬🇧 Jay Cucciniello
– 1. kolo TKO

Hlavní karta

Střední váha
Vlasto Čepo 🇸🇰🆚🇧🇷 Alexandre Silva
– 1. kolo KO
Střední váha

Alex Lohoré 🇫🇷🆚🇨🇿 Zdeněk Polívka
– 1. kolo TKO
Lehká váha (PROZATÍMNÍ TITUL)
Losene Keita 🇧🇶🆚🇸🇰 Ronald Paradeiser
– Na body
Střední váha (TITUL)
Patrik Kincl 🇨🇿🆚🇸🇰 Samuel Krištofič
– Na body


Oktagon 32