Oktagon 31: Kdo ovládne střední váhu? Pirát nebo Kincl?

Oktagon 31: Pirát vs KinclPražská O2 arena se již příští týden stane svatyní, kde se rozhodne o králi střední váhy. Zůstane „Pirát“ sedět na svém trůnu nebo započne vláda nové hvězdy organizace Patrika Kincla?

26.2.2022 – O2 aréna, Praha, ČR
Oktagon 31
Lístky na Tickemaster
PPV na OktagonTV

„V Oktagonu je nový král!“ říká suverénně Patrik Kincl, který si rovnou jde pro titul ve střední váze, čímž chce dostat do kouta i zraněného Karlose Vémolu, které by znovu rád vyzval na souboj.

Samuel Krištofič

Prozatímní šampion Samuel „Pirát“ Krištofič trénující pod Attilou Véghem je však ve formě, v jaké jsme ho podle jeho slov dosud neviděli, a slibuje Kinclovi knockout. Je odhodlaný všem dokázat, že opasek mu náleží právem a zůstane mu, ať se mu do cesty postaví kdokoli.

Druhou titulovou bitvu o prozatímního šampiona lehké váhy a příštího vyzyvatele Ivana Buchingera svede hladový slovenský bijec Rony Paradeiser proti šampionovi World Fighting League Losene Keitovi z Nizozemska, který na oktagonu 29 předvedl peklo a rozbombil Karla Ryšavého.

Oktagon 31

Uzdravený a natěšený Slovák Vlasto Čepo jde do souboje kovadlin s brazilským KO zabijákem Alexandre Silvou, který ze 7️ výher uspal 6️ soupeřů. Rozhodnutí na body se tedy moc očekávat nedá a je velká pravděpodobnost, že zápas skončí před limitem.

Bývalá válečnice UFC Lucie Pudilová, v níž nový oheň zažehl kouč irského zápasníka Conora McGregora John Kavanagh, si to rozdá se specialistkou na demolici soupeřek Priscilou „The Killa“ De Souzou z Brazílie.

Rozjetého „Gameovera“ Zdeňka Polívku čeká po Spicelym a Bryczekovi životní výzva – šampion pěti MMA organizací, francouzský rváč Alex „Da Killa Kid“ Lohoré, jenž prohlašuje, že Polívku sfoukne jak svíčku. Ten se tomu ovšem jenom směje a Lohoremu chce zavřít v oktagonu pusu.

Oktagon 31

Předzápasy

Lehká váha
Michal Nepraš 🇨🇿🆚🇭🇷 Daniel Bažant
Velterová váha
Denis Farkaš 🇸🇰🆚🇨🇿 Max Handanagic
Střední váha
Jakub Běle 🇨🇿🆚🇱🇹 Naglis Kanišauskas
Lehká váha
Jakub Bahník 🇨🇿🆚🇬🇧 Jay Cucciniello
Střední váha
Vlasto Čepo 🇸🇰🆚🇧🇷 Alexandre Silva
Polotěžká váha
Jorick Montagnac 🇫🇷🆚🇪🇸 Daniel Toledo

Hlavní karta

Bantamová váha
Lucie Pudilová 🇨🇿🆚🇧🇷 Priscila De Souza
Velterová váha
Andrej Kalašnik 🇨🇿🆚🇷🇺 Arthur Karavaev 

Střední váha

Zdeněk Polívka 🇨🇿🆚🇫🇷 Alex Lohoré
Lehká váha (PROZATÍMNÍ TITUL)
Ronald Paradeiser 🇸🇰🆚🇧🇶 Losene Keita
Střední váha (TITUL)
Samuel Krištofič 🇨🇿🆚🇸🇰 Patrik Kincl