Oktagon 30 – Kompletní startovka!

Oktagon 30 má aktuálně na startovní listině celkem devět duelů a v kleci uvidíme Matěje Peňaze, Terezu Bledou, Daniela Škvora nebo Matúše Juráčka! To vše v pevnosti Brno!

Peňáz, který celou dobu trénuje na Čepa, musí 2 týdny před turnajem kompletně změnit taktiku. Kvůli zranění soupeře se postaví nejzkušenějšímu borci, kterému kdy čelil. Bývalému šampionovi organizace BAMMA Cheicku Konemu.

Z „Moneyho“ Peňáze se od OKTAGONU Underground stala jedna z nejvýraznějších postav OKTAGONU s bilancí 4 zápasy, 4️ suverénní vítězství, 4 tvrdá ukončení v 1. kole. Pokaždé, když kráčí do klece, je ve vzduchu cítit rychlé KO, které se pro něj stalo pravidlem.

„Mou prací je pomáhat lidem usnout do méně než 15 minut,“ říká velezkušený Cheick „Cheickoss“ Kone s 28 zápasy. Taktéž specialista na KO v 1. kolech má 7x více zkušeností než Peňáz a obrovskou motivaci porazit domácího miláčka publika. Připíše si „Money“ další KO, nebo se ukáže, že Koneho zkušenosti jsou zkrátka k nezaplacení?

Jubilejní show Oktagon 30 představí i historicky první titulovou bitvu žen mezi neporaženou Terezou Bledou a světovou #75 ženské flyweight, účastnicí Dana White’s Contender a šampionkou organizace LFC – Brazilkou Mabelly Limou.

A do klece napochodují i další hvězdy MMA jako je – „Grizzly“ Kimball proti Toledovi, Juráček s Pukačem, Tichota či Szabová – to vše s jejich příběhy, emocemi, nábojem adrenalinu a vším, co k Oktagonu patří.


30.12.2021 – Zoner BobyHall, Brno, ČR
OKTAGON 30

Pérová váha
Jakub Tichota 🇨🇿🆚🇵🇱 Dawid Kareta
Velterová váha
Daniel Dittrich 🇨🇿🆚🇸🇮 Tadej Dajčman
Velterová váha
Tato Primera 🇪🇸🆚🇫🇷 Emmanuel Dawa
Polotěžká váha
Jeremy Kimball 🇺🇸🆚🇪🇸 Daniel Toledo
Polotěžká váha
Daniel Škvor 🇨🇿🆚🇧🇷 Jhonathan Azevedo
Bantamová váha
Lucia Szabová 🇸🇰🆚🇮🇱 Olga Rubin
Velterová váha
Matúš Juráček 🇨🇿🆚🇸🇰 Robert Pukač
Muší váha
Tereza Bledá 🇨🇿🆚🇧🇷 Mabelly Lima
Střední váha
Matěj Peňaz 🇨🇿🆚🇨🇮 Cheick Kone