Oktagon 29 se z důvodu covidu přesouvá do Brna!

Oktagon 29Turnaj Oktagon 29 který může vstoupit do dějin MMA, se bohužel z důvodu vládních opatření proti šíření pandemie přesouvá do Pevnosti Brno – brněnské haly Zoner BobbyHall!

Spolumajitel a promotér největší MMA organizace v České republice a na Slovensku Ondřej Novotný včera na sociálních sítích oznámil, že se plánovaný galavečer Oktagon 29 bohužel z důvodu vládních opatření proti šíření pandemie COVID přesová do brněnské Zoner BobyHall.

„Všichni víte, že situace je kritická, že posledních pár dnů se vy ptáte, co bude a my to řešíme. A v tuto chvíli přichází na řadu to nejhorší možné řešení a nikdo nenávidí to říct víc než já, ale turnaj v Ostravě je opět odložen nicméně Oktagon 29 původně Oktagon 16, se odehraje 4.12. a vracíme se do pevnosti Brno. Lístky zůstávají v platnosti Ostravákům, nicméně lístky na turnaj Oktagon 29 v Brně si budete moci koupit už teď od 18:00, pakliže jste členové Oktagon klubu a pakliže ne, tak si je budete moci koupit od Úterý od 18:00 na ticket portálu“.

„Snažili jsme se to udělat co nejpříjemněji pro vás, pro nás, pro všechny. Hlavně, aby bojovníkům nevyletěla oknem příprava. Věřte tomu, že oni nenávidí toto rozhodnutí stejně jako my nicméně my jsme tady od toho, aby jsme zabezpečili, že bojovat budou. To znamená, lístky si může koupit ten, kdo je očkovaný nebo prodělal nemoc v posledních 180 dnech. A věřte, že vám do Ostravy přivezeme v nejbližším možném termínu, což vypadá na konec března nebo začátek dubna další fantastickou bitvu. Znovu s nějakou titulovou bitvou se spoustou domácích odchovanců“.

„Zkrátka tak jak to bylo tentokrát připraveno, tak se to nakonec opravdu stane. Myslíme si, že to je špatné rozhodnutí. Myslíme si, že nic není průkazně tak jako PCR test. Absolutně s tím nejsme ztotožněni. Obrovsky nás to poškozuje. Finančně fyzicky a všemi dalšími možnými způsoby. Ale zkrátka Ostrava je jeden z nejvíce zasažených regionu v severomoravským kraji a tak dále. Takže musíme udělat všechno pro to, aby ten turnaj byl bezpečný jak pro vás, tak pro bojovníky, tak pro nás. Zkrátka vracíme se do pevnosti Brno 4.12. Buď tam, nebo na pay per view. Lístky najdete na ticketportal.cz. Děkujeme za podporu. Zůstaňte s námi jako my zůstáváme s vámi. A těšme se na spoustu dalších společných zážitků. A věřím, že už osobně. Držte se“. Uzavřel Novotný


4.12.2021 – Zoner BobyHall, Brno, ČR
Oktagon 29
Start v 18:00
PPV na Oktagon TV!

Střední váha
🇵🇱 Marcin Naruszczka vs Jakub Běle 🇨🇿
Velterová váha
🇷🇺 Arthur Karavaev vs Omar Santana 🇪🇸
Lehká váha
🇨🇿 Jan Široký vs TBA
Lehká váha
🇨🇿 Matěj Kuzník vs Krisztián Simon 🇸🇰
Střední váha
🇦🇸 Al Matavao vs Pavel Salčák 🇨🇿
Pérová váha
🇸🇰 Roman Paulus vs Peter Gabal 🇨🇿
Lehká váha
🇨🇿 Jan Malach vs Arda Adas 🇩🇪
Těžká váha
🇨🇿 Daniel Dittrich vs Thomas Narmo 🇳🇴
Lehká váha
🇸🇰 Karol Ryšavý vs Losene Keita 🇧🇶
Dohodnutá váha 80 kg
🇩🇪 Christian Eckerlin vs Ioannis Palaiologos 🇬🇷
Střední váha
🇨🇿 Václav Mikolášek vs Tomáš Meliš 🇸🇰
Velterová váha (TITUL)
🇨🇿 David Kozma vs Ivan Buchinger 🇸🇰