Oktagon 27 již tuto sobotu: Buchinger vs Barborík o titul!

Slovenský šampión Ivan Buchinger se pokusí o to, co ještě nikdo jiný v organizaci Oktagon nedokázal a to získat titul ve dvou váhových kategoriích. Povede se mu to již tuto sobotu?

11.9.2021 – Oktagon 27
Přímý přenos na OktagonTV
Aktuální šampion lehké váhy Ivan Buchinger byl svého času na 18. místě světového žebříčku pérových vah a právě tam se chystá pro svůj další titul. O tomto zápase prohlásil, že se jedná o druhý zápas století. Na druhé straně bude ale stát nová generace. Hladový, lačnící po úspěchu a dost možná nejnebezpečnější bojovník, jakého domácí scéna kdy poznala – Vojto Barborík! Říká se o něm, že je to nejlepší grappler na Slovensku.

Kertész vs Pukač
Robert Pukač věří, že obrana je dovednost, útok způsob myšlení. Život se s ním nemazlil a on se nemazlí se svými soupeři. Je to zkušený zápasník, který dbá na poctivý trénink, po technické stránce je vždy perfektně připravený a rád využívá trpělivý nátlakový styl. Maté Kertész bude jistě vyrovnaným soupeřem. Rád diktuje tempo zápasu a při boji v postoji si libuje v pěstních přestřelkách. Soupeře často ukončuje bez slitování před limitem.

Gábor vs veterán UFC a M-1
Gábor razí heslo: „Nikdy to nevzdávej!“ a on to v kleci nikdy nevzdává. Dosud se nikomu nepovedlo ukončit Gábora na submisi, což jen potvrzuje, že je to borec s obrovským zápasnickým srdcem. Jako jeden z mála zápasníků dokáže dostat arénu do varu už při svém nástupu. Do zápasu jde vždy naplno a vší silou svých kladiv. Gábor je záruka kvalitního zápasu s doslova elektrizující atmosférou.
Jenže… Mickael Lebout je velmi zkušený zápasník, který má na kontě přes 30 zápasů. Prošel organizacemi jako UFC, M-1 a nyní hodlá otevřít novou kariérní kapitolu se jménem Oktagon.

Čepo i Veličkovič jsou zpátky
Krycí jméno „LEG BREAKER. Elitní Srb Bojan Veličkovič jde po své první výhře v organizaci Oktagon opět do akce! Veterán UFC a PFL, který aktuálně žije i trénuje v USA po boku světových hvězd, chce stále svůj dodržet slib, který dal na začátku svého kontraktu – dojít si pro titul OKTAGONU ve váze do 77kg! Oproti tomu velezkušený Prater s neuvěřitelnými 56 profesionálními zápasy se v Oktagonu představí poprvé a rozhodně své zkušenosti bude chtít dát Veličkovičovi pořádně ochutnat.
Veterán UFC a Strikeforce nepřijel prohrát!

Slovák se srbskými kořeny Vlasto „El Chapo“ Čepo je srdcař s poměrně netradičním stylem, kterým si získal diváky a respekt soupeřů. Jeho silnou stránkou je souboj v postoji, při kterém dokáže mistrovsky využít své zkušenosti z boxu a soupeře knockoutovat pravou přední. Ale to stejné umí i Miloš Kostič. Srb, který se většinou do druhého kola nepodívá a drtivou většinu svých soupeřů ukončí nekompromisním knockoutem. V Oktagonu ho čeká premiéra a bude zajímavé sledovat, jak si poradí s obávaným El Chapem a jeho granáty!


PŘEDZÁPASY

Těžká váha
🇸🇰 Štěpán Vojčák vs Andrii Ogol 🇺🇦
Dohodnutá váha 88 kg
🇸🇰 Michal Plesník vs Matej Šurin 🇸🇰
Pérová váha
🇸🇰 Roman Paulus vs Szymon Rakowicz 🇵🇱
Bantamová váha
🇩🇰 Jonas Magard vs Elnur Veliev 🇺🇦
Lehká váha
🇸🇰 František Fodor vs Matouš Kohout 🇨🇿

HLAVNÍ KARTA

Velterová váha
🇸🇰 Vlasto Čepo vs Miloš Kostič 🇷🇸
Velterová váha
🇷🇸 Bojan Veličkovič vs Carlo Prater 🇧🇷
Dohodnutá váha 79 kg
🇸🇰 Gábor Boráros vs Mickael Lebout 🇫🇷
Velterová váha
🇸🇰 Robert Pukač vs Máté Kertész 🇭🇺

Pérová váha
🇸🇰 Ivan Buchinger vs Vojto Barborík 🇸🇰