Oktagon 26: Pirát je prozatímní šampión!

Máme za sebou skvělý MMA turnaj Oktagon 26, který se konal na pražské štvanici a nabídl parádní duely. Hlavní duel večera ovládl Samuel Krištofič, když dokázal získat prozatímní titul a pravděpodobně se utká s Karlosem Vémolou!

24.7.2021 – Ostrov Štvanice, Praha, ČR
OKTAGON 26

Galavečer otevřel duel jednoho z nejlepších českých postojářů Daniela Škvora, který se utkal s Ukrajincem Ilyou Lupinovem. Český bijec naprosto dominoval a zápas ukončil již v prvním kole.

V oktagonu dále dominovala také Magdaléna Šormová, která utáhla v prvním kole Italku Chiaru Penco. V prvním kole ukončila zápas také Tereza Bledá, když dokázala ukončit brazilskou zápasnici Ednu Oliveiru Ajalu.

Vítězně se do oktagonu vrátil také „Meloun“ Miloš Petrášek, když v prvním kole poslal domů Chorvata Vlada Neferanoviče. Lucia Szabová přetlačila na body švédskou bojovnici Cornelii Holm.

„Slávista“ Matúš Juráček zvládl velmi těžký duel se španělským válečníkem Tatou Primerou a porazil jej na body. O překvapení večera se postarala Brazilka Talita Bernardo, jenž dokázala vybodovat favoritku duelu Lucii Pudilovou.

Do hlavního zápasu večera se postavil slovenský sympaťák „Pirát“ Samuel Krištofič a polský „Cyborg“ Marcin Naruszczka. Krištofič v zápase na hradil zraněného Karlose Vémolu a narychlo vzatý zápas se mu vyplatil. Polského bijce vybodoval a získal prozatímní titul střední váhy a nejen to, také přednostní právo vyzvat Vémolu!