Oktagon 25: Martin Buday králem těžké váhy!

Máme za sebou další MMA galavečer organizace Oktagon. Fodor sestřelil Fialu, Chochlíková a Pirát dominovali. Králem těžké váhy se stal Martin Buday!

19.6.2021 – Oktagon 25
Zoner BOBYHALL, Brno, ČR
Start 18:00

Oktagon s pořadovým číslem 25 otevřel duel lehkých vah Jakub Bahník vs Ron Becker. Bahník rodáka z Izraele ukončil technickým KO již v prvním kole. Václav Holota přetlačil na body Daniela Hromka a František Fodor knockoutoval v prvním kole Tomáše Fialu.

Polsko-francouzský duel v bantamové váze ovládla rodačka z Polska Marta Waliczek, která zápas s Rizlen Zouak ovládla na body. Alžířan Abdel Driai nedal českému bijci Zdeňkovi Polívkovi sebemenší šanci a utáhl ho již v prvním kole. První polovinu galavečeru uzavřel duel v lehké váze Roland Paradeiser vs Arda Adas. Český bijec přetlačil německého bojovníka na body a zaslouženě vyhrál.

Hlavní kartu otevřela duel slovenské fighterky Moniky Chochlíkové a italské reprezentantky Giulii Chinelli. Slovenka zkušenou Italku jasně přejela na body zaslouženě si tak připsala druhé vítězství v Oktagonu. Do druhého zápasu na hlavní kartě nastoupil slovenský hvězdný fighter Pirát Krištofič, který jasně zdemoloval rodáka ze Samoy Al Matavaa.

Trochu smolně skončil zápas Bojan Veličkovič vs Emmanuel Dawa ve velterové váze. Dawa nemohl pokračovat pro zranění, které mu přivodil kopem Srb a zápas byl ukončen TKO v 1. kole. Karol Ryšavý jasně přetlačil Marka Bartla a v české organizaci si připsal již páté vítězství. V hlavní duelu večera Hlavní duel večera začal v prvním kole opatrně z obou stran, nakonec ve druhém kole parádně Buday trefil polského soupeře a je šampiónem těžké váhy.


KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

PŘEDZÁPASY

Lehká váha
Jakub Bahník vs Ron Becker
1. kolo TKO

Velterová váha
Václav Holota vs Daniel Hromek
Na body

Lehká váha
František Fodor vs Tomáš Fiala
1. kolo KO

Bantamová Váha
Marta Waliczek vs Rizlen Zouak
Na body

Střední váha
Abdel Driai vs Zdeněk Polívka
1. kolo TKO

Lehká váha
Roland Paradeiser vs Arda Adas
Na body

HLAVNÍ KARTA

Slámová váha
Monika Chochlíková vs Giulia Chinello
Na body

Střední váha
Samuel Krištofič vs Al Matavao
Na body

Velterová váha
Bojan Veličkovič vs Emmanuel Dawa
1. kolo TKO

Lehká váha
Karol Ryšavý vs Marek Bartl
Na body

Těžká váha – TITUL
Martin Buday vs Kamil Minda
2. kolo TKO