Oktagon 24: Titulová bitva Kozma vs Silva!

Včera jsme viděli parádní galavečer Oktagon 23 a již nyní se můžeme těšit na další! David Kozma bude opět obhajovat pás ve velterové váze a soupeřem mu bude Leandro „Apollo“ Silva!

29.5.2021 – Oktagon 23
Velterová váha
David Kozma vs Leandro Silva

„Pink Panther“ David Kozma se stal šampiónem organizace Oktagon v listopadu 2018, kdy ve druhém kole ukončil Gábora Borárose. První obhajoba přišla v březnu 2019, kdy ve velmi očekávané bitvě dokázal vybodoval slovenskou hvězdu „Piráta“ Samuela Krištofiče.

Kozma naposledy pás obhajoval loni 17. října, kdy na galavečeru Oktagon 17přetlačil na body maďarského válečníka Máté Kertésze. Nyní ho tak čeká třetí obhajoba a do cesty se mu postaví brazilský ranař Leandro Silva.

Silva má pod organizací Oktagon již dva duely a oba ovládl na body. Nejdříve v listopadu 2019 na Galavečeru Oktagon 15 vybodoval Poláka Roberta Bryczeka a následně letos v lednu v tvrdém souboji zničil francouzského bijce Alexe Lohorého a řekl si o titulovou bitvu, kterou nyní dostane.

Na galavečeru uvidíme také bývalého zápasníka UFC Viktora Peštu, kterého čeká v české organizaci již čtvrtý duel. Dále se můžete těšit na české hvězdy Davida Hoška, Miroslava Brože nebo Matěje Peňáze!