Oktagon 24: Kozma obhájil ve strhující bitvě titul!

Po necelém měsíci se organizace Oktagon vrátila do brněnské pevnosti a turnaj s pořadovým číslem 24 nabídl skvělou podívanou. Vyhráli Pešta, Hošek i Peňaz! Naruszczka vyzve Terminátora! Galerie v článku!

29.5.2021 – Oktagon 24
Zoner BobyHall Brno

Galavečer odstartoval zápas, který bylo možné zdarma sledovat i  na YouTube. Přišlo rychlé KO v podání Matěje Peňáze. Ten si v pozápasovém rozhovoru řekl o bonus večera a vyzval Vlasta Čepa.

V podobném tempu pokračoval i druhý zápas, Robin Fošum pod vedením André Reinderse rychlým KO poslal k zemi francouzského bojovníka Abdoula Sowa. Třetí zápas obstarala dvojice Jaloviar a Montagnac. Taktická bitva skončila na body vítězně pro druhého jmenovaného.

Miroslav Brož předesílal, že se jde porvat a předvést atraktivní zápas a tak jsme mohli vidět parádní tříkolovou bitvu plnou přestřelek, kdy nakonec jako poražený těsně odcházel zklamaný Christian Jungwirth.

Přehlídka předčasných ukončení pokračovala v podání David Sparťana Hoška, ten si poradil s ukrajinským bijcem Nagornym ve druhém kole.

Hlavni kartu otevřela dvojice Macek – Iovine. Konec přišel ve druhém kole po armbaru pro českého bojovníka dvě minuty před koncem. Macek tak postupuje do finále bantamové pyramidy, na svého soupeře do titulové bitvy si ale ještě musí počkat.

I Bitva o Vémolu zná svého vítěze. Je jim polský bojovník Marcin
Naruszczka, jednička váhy polské organizace FEN, který přemohl Erica Spicelyho, a utká se tak s Karlosem Terminátorem Vémolou o pás ve váze do 84 kilogramů. Souboj proběhne v červenci na turnaji OKTAGON 26 na Štvanici.

Viktor Pešta si ve druhém kole poradil s Italem Nosigliou a na závěr vyzval do dalšího zápasu Rusa Ragozina.

Vrcholem turnaje byla fantastická titulová bitva o pás welterového
šampiona. Nejdéle panující šampion OKTAGONU David Kozma překvapil spoustu diváků, když do duelu s hvězdným Apollem Silvou vstoupil sebevědomě a první kolo si získal pro sebe. Po čtvrtém kole byl stav vyrovnaný 2:2, páté kolo ale získal ve svůj prospěch David Kozma, a tak zůstává šampionem OKTAGONU i nadále. Za svůj výkon si vysloužil i bonus večera od sázkové kanceláře Tipsport.


19.6.2021 – Oktagon 25
Zoner BobyHall Brno