Oktagon 23: Souboj o krále těžké váhy!

1. května nás čeká Oktagon 23 a o hlavní duel večera se postarají těžké váhy Martin Buday a Kamil Minda! Kdo se stane králem těžké váhy organizace Oktagon?

1.5.2021 – Zoner BobbyHall Brno, ČR
Oktagon 23
PPV – Live stream: www.oktagontv.cz

Osmadvacetiletý Slovák „Badys“ Martin Buday má na svém kontě v organizaci Oktagon čtyři duely a všechny ukončil před limitem. V roce 2018 ukončil v prvním kole Dzanghira Nasibova a Lukasze Lysoniewskiho. V roce 2019 v prvním kole ukončil Yevgeny Orlova a ve druhém kole utáhl Daniela Dittricha.

Nyní se Buday postaví do titulové bitvy, ve které vyzve Poláka Kamila Mindu. Ten už v Oktagonu zápasil když v loni na galavečeru Oktagon 18 umlátil v prvním kole Daniela Dittricha. Buday je velkým favoritem, ale Minda je velice tvrdý a odolný fighter. Kdo se stane králem nejtěžší váhové kategorie?

A na koho se dále těšit? Po organizací Oktagon se konečně představí legenda Petr „Monster“ Kníže, kterého za celou kariéru dokázal porazit pouze Karlos „Terminátor“ Vémola. V kleci také uvidíme Terezu Bledou, Václava Mikuláška, Leo Brichtu a mnoho dalších!


Oktagon 23 – Předběžná Fight Card
Peter Buday vs Kamil Minda
Václav Mikulášek vs Thomas Robertsen
Robert Bryczek vs Kaik Brito
Matouš Kohout vs Jan Široký
Roman Paulus vs Michal Konrád
Rafael Xavier vs Csaba Hocz
Andrej Kalašnik vs Tomáš Bolo
Petr Kníže vs TBA
Tereza Bledá vs TBA
Ewelina Wozniak vs TBA