Oktagon 23 již dnes večer!

Oktagon je zpět v brněnské pevnosti s dalším nabitým turnajem! V rámci 13 atraktivních zápasů se představí oblíbenci domácího publika. Stále neporažená královna UNDERGROUNDU Tereza Bledá, sběratel bonusů za výkon večera Leo Brichta nebo všemi skloňovaný Baba Jaga. Václav Mikulášek chce napravit své poslední zaváhání, tentokrát znovu proti obtížnému soupeři!

DNES – Zoner BobbyHall Brno, ČR
Oktagon 23
PPV – Live stream: www.oktagontv.cz

Hlavním tahákem celého večera je návrat legendy domácí scény. Petr Monster Kníže stál u zrodu české scény, teď se poprvé představí pod naši vlajkou. Jeho soupeřem bude italský bojovník Andrea Fusi. Udělá Monster první krok k tomu jedinému, co mu v jeho odkazu schází, tedy titulu?

Právě k hlavnímu zápasu turnaje OKTAGON 23 najdete už teď na  e-shopu Oktagonu limitovanou edici triček s Petrem Monstrem Knížetem, stejně jako trička z komiksové edice pro tento turnaj. Už nyní je k dispozici i další série sběratelských plechovek s motivy s Terezou Bledou, Leem Brichtou, Václavem Mikuláškem i hlavním zápasem turnaje Monster vs. Fusi.

Celou kartu otevře souboj pátého šampiona OKTAGON Výzvy Romana Pauluse s Michalem Konrádem, který uvidíte EXKLUZIVNĚ ZDARMA Youtube a Facebooku organizace.


KOMPLETNÍ KARTA

PŘEDZÁPASY

Pérová váha
Roman Paulus vs Michal Konrád

Polotěžká váha
Rafael Xavier vs Csaba Hocz

Lehká váha
Matouš Kohout vs Jan Široký

Slámová váha
Ewelina Wozniak vs Elizabeth Rodrigues

Velterová váha
Andrej Kalašnik vs Tomáš Bolo

Velterová váha
Máté Kertész vs Bruno Carvalho

Lehká váha
Karol Ryšavý vs Matěj Kuzník


HLAVNÍ KARTA

Těžká váha
Kamil Minda vs Kerisson Leal De Rezende

Střední váha
Václav Mikulášek vs Thomas Robertsen

Bantamová váha
Tereza Bledá vs Karoline Martins

Lehká váha
Leo Brichta vs Kirill Medvedovski

Velterová váha
Robert Bryczek vs Kaik Brito

Velterová váha
Petr Kníže vs Andrea Fusi