Oktagon 22: Terminátor nebo Ďatel?

Teď nebo nikdy?! Vémola vs Ďatelinka o titul střední váhy Oktagonu. Jeden padne a druhý povstane jako šampion! Kdo zvítězí? Obhájí Terminátor titul? Kompletní startovka!

27.3.2021  – Zoner BobbyHall Brno, ČR
Oktagon 22
PPV – Live stream: www.oktagontv.cz

Tak dlouho si o bitvu s Terminátorem říkal, až mu ji promotéři Ondřej Novotný a Pavol Neruda dali. Milan Ďatelinka má před sebou životní výzvu, dokáže překvapit rozjetého Vémolu?

Čtyřiadvacetiletý Milan Ďatelinka má v organizaci Oktagon na svém kontě celkem sedm duelů z nichž prohrál pouze jeden s Marko Kišičem v roce 2017. Od té doby si připsal pět výher v řadě.

Naposledy zápasil loni v prosinci na galavečeru Oktagon 20, kde v ostře sledovaném duelu ukončil v prvním kole pražského bijce Davida Hoška.

Na druhé straně první český zápasník, který se dostal do nejprestižnější MMA ligy světa UFC, ovládl dnes již zaniklou organizaci XFN a nyní také organizaci Oktagon.

Vémola prohrál pouze jeden duel z posledních šesti zápasu a to v zápase století se slovenským fighterem Attilou Véghem. Naposledy zápasil stejně jako Ďatelinka na galavečeru Oktagon 20, kde dokázal jasně vybodovat Francouze Alexe Lohorého a získat tak pás šampióna!


FIGFHT CARD

PŘEDZÁPASY

Pérová váha
Tadeáš Růžička vs Dawid Kareta

Střední váha
Zdeněk Polívka vs Filip Tomczcak

Pérová váha
Jakub Tichota vs Kalifa Seydi

Bantamová váha
Marta Waliczek vs Maiju Suotama

Lehká váha
Marek Bartl vs Michal Mokrý

Velterová váha
Robert Pukač vs Jan Malac


HLAVNÍ KARTA

Střední váha
Pavel Salčák vs Ondřej Raška

Lehká váha
Tomáš Fiala vs Ondřej Petrášek

Bantamová váha
Lucia Szabová vs Christina Netza

Bantamová váha‘
Javid Basharat vs Luca Iovine

Velterová váha
Tato Primera vs Alex Lohoré

Střední váha – TITUL
Karlos Vémola vs Milan Ďatelinka