Oktagon 21: Kompletní startovka!

Již zítra se bude konat další galavečer největší české MMA organizace a hned při své premiéře v Oktagonu se pokusí získat svůj třetí světový titul legenda domácí scény Ivan Buchinger! Uvidíme také Lucii Pudilovou nebo Terezu Bledou!

30.1.2021 – Zoner BobbyHall Brno, ČR
Oktagon 21
PPV – Live stream: www.oktagontv.cz

Ivan Buchinger a na druhé straně klece bude připravena jednička žebříčku lehké váhy Rony Paradeiser. Zápas, ve kterém je ve hře nejen pás šampióna, ale i budoucnost na jedné a odkaz na druhé straně.

Chybět nebudou ani ženy. Ve své premiéře se dokázala vzepřít nepřízni osudu i soupeřce. Na cestě za jubilejním desátým vítězstvím bude muset Lucie Pudilová zdolat ještě větší výzvu v podobě polské trojky Marty Waliczek.

Po vítězném debutu v Oktagonu dostane Matúš Juráček šanci získat skalp, po kterém prahne doslova každý. Soupeřem mu bude první šampion “Oktagon výzvy” Gábor Boráros.

V Oktagonu jsme také měli vidět jednu z největších legend Petra “Monstera” Kníže. “Do Oktagonu jdu vyhrát titul, to je to jediný, co mi tady chybí” Řekl nenáviděný, ale i milovaný Monster. Jenže Kníže se zranil a v zápase se Silvou ho nahradí Alex Lohore, který v prosinci prohrál s Karlosem Vémolou v titulové bitvě.


PŘEDZÁPASY od 18:00

Cathweight 66kg
Michal Konrád vs Igor Lukačovič

Střední váha
Branislav Zuzák vs Michal Glos

Muší váha
Tereza Bledá vs Judyta Rymarzak

Střední váha
Matěj Peňáz vs Romain Debienne

Velterová váha
Káté Kertesz vs Christian Jungwirth

Bantamová váha
Filip Macek vs Konstadin Enev


HLAVNÍ KARTA od 20:00

Cathweight 62kg
Lucie Szabová vs Rizlen Zouak

Velterová váha
Gábor Boráros vs Matúš Juráček

Lehká váha
Karol Ryšavý vs Miroslav Štrbák

Bantamová váha
Lucie Pudilová vs Marta Waliczek

Cathweight 80kg
Leandro Silva vs Alex Lohoré

Lehká váha – TITUL
Ronald Paradeiser vs Ivan Buchinger