Oktagon 20: Vémola, Buchinger nebo Šormová!

Jubilejní dvacátý turnaj se bude opět konat v Brně a v oktagonu uvidíme plno českých a slovenských hvězd! O hlavní zápas se postará Karlos „Terminátor“ Vémola!

30.12.2020 – Zoner BobyHall, Brno, ČR
Oktagon 20
PPV – www.oktagon.tv

V hlavním zápase jubilejního galavečera Oktagon 20 uvidíme Karlose „Terminátora“ Vémolu, který si na posledním galavečeru připsal rychlou výhru, když v prvním kole uškrtil „Babu Jagu“ Václava Mikuláška. Ještě není jasné, zdali půjde o titulovou bitvu, ale Vémola dal jasně najevo, že pás chce.

Debut pod organizací Oktagon čeká velmi zkušeného slovenského fightera Ivana „Buki“ Buchingera. Ten byl v kleci naposledy loni v prosinci na galavečeru KSW, kde prohrál na body s o jedenáct let mladším Francouzem Salahdinem Parnassem.

Po roce a půl se do klece vrací také Milan Ďatelinka, který naposledy bojoval na Oktagonu 13, kdy utáhnul v prvním kole Václava Mikuláška. Nyní se mu do cesty postaví tvrdý boxer David Hošek, jenž má stejně jako slovenský fighter tři výhry v řadě. Hošek stál v kleci naposledy loni v listopadu, kdy šokoval a v prvním kole ukončil zkušeného Jakuba Běle.

Pod organizací oktagon se také již popáté představí jedna z nejzkušenějších fighterek domácí scény Magdaléna Šormová. Ta měla tři zápasy na Oktagon Underground, kde prohrála pouze s mladou hvězdičkou Terezou Bledou. V klasickém MMA měla poslední zápas na Oktagonu 16 letos v září, kdy vybodovala finskou fighterku Minnu Grusander. Její soupeřkou bude Polka Ewelina Woźniak. Ta má mezi profíky na svém kontě teprve tři zápasy, ale všechny vyhrané.

Dále na galavečeru Oktagon 20 uvidíme Václava Holotu, který se utká s Němcem Christianem Jungwirthem, Miroslava Brože s Janem Malachem nebo Matouše Kohouta s Leo Brichtou.