Okolie vs Jezewski jen o mezinárodní titul!

Organizace WBO neuznala polského boxera jako oprávněného bojovat o světový nebo prozatímní světový titul WBO. Ve hře tak bude pouze mezinárodní titul!

12.12.2020 – Wembley Aréna, Londýn, VB
Křížová váha
Lawrence Okolie vs Nikodem Jezewski

Neporažená britská jednička a světová čtrnáctka “The Sauce” Lawrence OKOLIE (14-0-0, 11 KO) a neporažená polská šestka a světová šedesátka Nikodem JEZEWSKI (19-0-1, 9 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o mezinárodní pás WBO!

Původně to měla být titulová bitva ve které byly hlavní aktéři Brit Lawrence Okolie a Polák Krzysztof Glowacki. Glowacki ale měl pozitivní test na Covid19 a byl nucen ze zápasu odstoupit.

Promotér a manažer Eddie Hearn ukázal na Michala Cieslaka, jako na hlavního náhradníka za nemocného Glowackiho. Ten chtěl ovšem 7x více peněz než Glowacki a k dohodě tedy nedošlo.

Nakonec shoda přišla až s dalším Polákem Nikodemem Jezewskim. Toho ovšem pro titulovou bitvu neschválila samotná organizace WBO a dala tak do boje pouze mezinárodní titul. Nicméně pokud by vyhrál polský boxer, tak by se díky mezinárodního titulu dostal do ratingu organizace a klidně by jsme po novém roce mohli být svědky zápasu Glowacki vs Jezewski.