Oficiálně potvrzeno! Wilder se utká s Breazealem 18.5.2019!

Dnes na tiskové konferenci v Brooklynu se oficiálně oznámil další soupeř šampiona WBC v těžké váze, Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (40-0-1, 39 KO). Tím bude povinný vyzývatel Dominic „Trouble“Breazeale (20-1-0, 18 KO).

Dnes na tiskové konferenci, kterou uspořádala stáj šampiona Deontaye Wildera, Premier Boxing Champions, se rozhodlo o dalším soupeři alabamského knockoutéra. Jak se čekalo, stal se jím třiatřicetiletý povinný vyzývatel a světová desítka, Dominic Breazeale. Oba dvou metrový chasníci si to rozdají 18.5.2019 v newyorské hale Barclays Center a oba si slibují velké peklo. Wilder naposledy remizoval v hodně těsném duelu s Tysonem Furym a obhájil tak svůj zeleno-zlatý pás. Breazeale si sice poradil s Carlosem Negronem před limitem, ale předvedl hodně nemastný a neslaný výkon.

„Jsem velice šťastný, že můžu svého povinného vyzývatele smést ze stolu. Cítím, jak kolem mě krouží, jako mouchy a tady tuto mouchu já definitivně zničím. Je to hodně osobní. Jsem hodně natěšený, že někoho zdemoluji, tak jak jsem to udělal se Stivernem.“ – Hrozil šampion. „Chci ten titul. Budu se snažit celou noc vyvíjet tlak a rozhodně se nebojím nastavit i svoji tvář. Nebojím se, že mi zlomí nos, nebo něco roztrhne. Budu se snažit jej zasáhnout tvrdými údery.“ – Komentoval svůj pohled na věc vyzývatel. Za dva měsíce se definitivně dozvíme, kdo z těchto dvou obrů měl pravdu.