Oficiálně potvrzeno! Whyte jde do bitvy s Povetkinem 2.5.2020 v Manchesteru!

Spekulace jsou potvrzeny. Aktuální prozatímní šampion federace WBC v těžké váze Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (27-1-0, 18 KO) se utká s bývalým světovým šampionem Alexanderem „Ruským Vítězem“ Povetkinem (35-2-1, 24 KO) 2.5.2020 v Manchesteru.

Další špičková bitva v těžké váze je potvrzena. Fanoušci se mohou těšit na souboj krále Anthonyho Joshuy s povinným vyzývatelem Kubratem Pulevem. Domlouvat se začíná i trilogie mezi aktuálním šampionem WBC Tysonem Furym a bývalým šampionem Deontayem Wilderem a nyní k těmto fantastickým duelům přibývá i střet prozatímního šampiona WBC a světové šestky Dilliana Whyta. Výřečný rodák z Jamajky hájící britské barvy se 2.5.2020 utká v Machester Aréně s bývalým šampionem a aktuální světovou sedmičkou Alexanderem Povetkinem.

Připomeňme si, že jak čtyřicetiletý ruský veterán, tak jednatřicetiletý britský raubíř, se naposledy objevili v ringu 7.12.2020 na galavečeru v saúdskoarabském Rijádu. Povetkin zde svedl brutální bitvu s Michaelem Hunterem, která skončila remízou. Whyte se po dopingovém skandálu (od kterého byl následně očištěn) vrátil do ringu s polským veteránem Mariuszem Wachem. Rodák z Krakova mu dělal velké problémy, ale nakonec jej britská trojka těžké váhy dokázala přetlačit na body v poměru 2x 97-93 a 98-93.