Oficiálně potvrzeno: Trilogie mezi Tysonem Furym a Deontayem Wildera odložena na 3.10.2020!

Bohužel nakonec i trilogie mezi aktuálním šampionem WBC Tysonem „Gypsy King“ Furym (30-1-0, 21 KO) a bývalým šampionem Deotanyem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-1-1, 41 KO) se kvůli koronavirové pandemii odkládá.

Dvě bitvy amerického knockoutéra s britským obrem pokaždé bavili všechny fanoušky profesionálního boxu po celém světě. V prvním duelu šlo o hodně dramatickou a těsnou bitvu, která skončila remízou. Druhé měření sil však nabídlo jednoznačnou záležitost hvězdného „Gypsy Kinga“, jenž alabamského knockoutéra doslova zdemoloval v sedmi kolech a vytrhl mu ze spárů zlato-zelený pás šampiona WBC. Wilder se však rozhodně nehodlá smířit s první profesionální porázkou a po výmluvách na těžký nástupový kostým, aktivoval doložku o trilogii. Ta se měla odehrát již 18.7.2020 v Las Vegas, ale kvůli pandemii koronaviru se nakonec odloží.

„Jak všichni víme, tak Deontay Wilder okamžitě aktivoval doložku o trilogii s Tysonem Furym. V tuto chvíli se však absolutně neřeší podmínky pro souboj, protože řešíme jiné záležitosti. Pandemie koronaviru ruší jeden souboj za druhým. Pokud tomu tak bude i nadále, tak se zřejmě posune i tento souboj.“ – prohlásil v polovině minulého týdne Frank Warren, který je jedním z promotérů obrovitého rodáka z Manchesteru. Dnes je již tato informace oficiální a na třetí měření sil dvou hvězdných obrů královské kategorie těžké váhy dojde až 3.10.2020. Místem konání by nadále mělo být Las Vegas, no i toto se může rychle změnit.