Oficiálně potvrzeno! Ryan Garcia se střetne s Jorgem Linaresem 11.7.2020 ve Staples Center!

Souboj mezi aktuálním stříbrným šampionem WBC a světovou desítkou lehké váhy Ryanem „The Flash“ Garciou (20-0-0, 17 KO) a bývalým světovým šampionem třech váhových kategorií a aktuální světovou osmičkou Jorgem „Golden Boy“ Linaresem (47-5-0, 29 KO) je oficiálně potvrzený.

Oba elitní borci lehké váhy se naposledy objevili v ringu na valentýnském galavečeru v Honda Center v Anaheimu, kde slavili svá vítězství před limitem. Stále teprve jednadvacetiletý americký talent Ryan Garcia sfoukl expresně v prvním dějství zkušeného nikaragujského válečníka Francisca Fonsecu (25-3-2, 19 KO) a připsal si tak osmé vítězství v prvním kole. O třináct starší Linares si také připsal důležité vítězství před limitem, když ve čtyřech kolech ukončil odolného Američana Carlose Moralese.

Nyní se cesty obou bojovníků zkříží. Aktuální světová osmička a venezuelská jednička lehké váhy se utká se světovou desítkou a americkou čtyřkou 11.7.2020 v losangeleském Staples Center. Tento duel potvrdili oba bojovníci i vedoucí stáje Golden Boy Promotions, Oscar De La Hoya, který je zastupuje. „Jsem na souboj s Garciou připravený. Ihned po mém posledním souboji jsem Oscarovi řekl, ať ten duel domluví, že ho chci. Ryan jej také chtěl, takže nebylo co řešit. Jsem šťastný, že jsem součástí stáje Golden Boy Promotions, která my společně s DAZN dává skvělé příležitosti vrátit se zpět na vrchol.“ – Prozradil Linares.