Oficiálně potvrzeno: Povetkin se střetne s Hunterem a Fury se představí na galavečeru v Monaku!

Máme zde potvrzené další hodně zajímavé souboje tohoto roku. Alexander „Ruský Vítěz“ Povetkin (35-2-0, 24 KO) se skutečně střetne s Michaelem „The Bounty“ Hunterem (17-1-0, 12 KO). Galavečer v Monackém knížectví posílí Hughie Fury (23-3-0, 13 KO).

Galavečer v Saúdské Arábii, který se odehraje 7.12.2019 a kde hlavním soubojem večera bude hodně očekávaná odveta mezi aktuálním králem těžké váhy Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO) a Anthonym „AJ“ Joshuou (22-1-0, 21 KO), hlásí další velkou posilu. Aktuální světová šestka těžké váhy Alexander Povetkin se skutečně střetne s o devět let mladším Američanem a světovou třiadvacítkou Michaelem Hunterem. Rodák z Kalifornie je zatím neporaženým borcem v těžké váze, kde postupně nastřádal šest vítězství v řadě. Navíc se stal i postrachem pro ruské válečníky, když postupně zdolal Alexandera Ustinova a Sergeye Kuzmina. Ruský veterán od loňské porážky s Anthonym Joshuou zvolnil tempo, ale nyní hlásí návrat a chce opět titulové souboje. Koncem srpna se Povetkin vrátil na vítěznou vlnu vítězstvím nad Hughiem Furym a nyní jej čeká další důležitý test.

I galavečer v Monaku, jenž je pod taktovkou Matchroom Boxing, postupně hlásí velké posily. Koncem minulého týdne se oficiálně potvrdil souboj mezi Sergeyem Kuzminem (15-1-0, 11 KO) a čínským obrem Zhilei Zhangem (20-0-0, 16 KO). Včera se k nim připojila i královna welterové váhy Cecilia Braekhus (35-0-0, 9 KO), která bude své království hájit před argentinskou válečnicí Victorií Noelií Bustos (19-5-0, 0 KO). Nyní svoji účast na tomto galavečeru potvrdil i pětadvacetiletý britský mladík a světová čtyřiadvacítka Hughie Fury. Jméno soupeře bývalého neúspěšného vyzývatele o světový titul zatím není známo, ale s ohledem na datum konání by jsme se jej měli dozvědět v brzké době.