Oficiálně potvrzeno. Kownacki se střetne s Arreolou 3.8.2019 v New Yorku!

Je definitivně jasné, že příštím soupeřem světové jedenáctky a polské jedničky těžké váhy, Adama „Baby Face“ Kownackého (19-0-0, 15 KO), bude trojnásobný neúspěšný vyzývatel o titul mistra světa, Chris „The Nightmare“ Arreola (38-5-1, 33 KO).

Když se po dvouleté pauze vrátil osmatřicetiletý Arreola zpět do ringu, vypadalo to, že spíš potřebuje peníze. Klasický scénář, kdy se veterán vrátí kvůli pár zápasům s průměrnými, až podprůměrnými borci, aby vydělal nějakou korunu. Jenže v případě „Noční Můry“ z Los Angeles jde spíš o zápis do historických tabulek, než o nějakou finanční odměnu. Na konci minulého roku zdolal v šestém dějství Maurenza Smitha, aby letos v březnu tvrdě ukončil neporaženého Jeana Pierra Augustina ve třetím kole technickým knockoutem. „Tohle je moje poslední titulová cesta. Než však tuto cestu dokončím, rád bych zanechal odkaz. Nejde mě o odvetu s Deontayem Wilderem. Chci bojovat s kýmkoliv. Nehledám jedno jméno, jednoho soupeře.“ – Prozradil po duelu s Augustinem americký veterán.

Nyní se mu do cesty postaví opravdová výzva. Třicetiletá jedenáctka těžké váhy, Adam Kownacki, totiž zatím proplouvá vodami nejtěžší váhové kategorie bez zaváhání. Letos v lednu si rodák z polské Lomzy poradil expresně, ve dvou kolech, s americkým obrem, Geraldem Washintonem, kterého dokázal ukončit o tři kola dříve, než šampion organizace WBC, Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder. Původně měl Polák žijící v New Yorku dvě možnosti, protože se mu nabízel finský obr, Robert Helenius a již zmíněný Arreola. Každopádně souboj s Američanem slibuje fantastickou podívanou, jelikož oba borci vyznávají útočný styl boje. Podaří se Arreolovi prvotřídní senzace a přiblíží se čtvrté možnosti na titul? Nebo jej Kownacki smete stejně rychle, jako Washingtona? To se dozvíme již 3.8.2019!