Oficiálně potvrzeno. Joyce se střetne v červenci s Jenningsem!

Další soupeř pro aktuální světovou osmadvacítku těžké váhy, Joa „Juggernaut“ Joyce (9-0-0, 9 KO), je oficiálně potvrzen. Třiatřicetiletý Brit se střetne 13.7.2019 se světovou šestadvacítkou, Bryantem „By-By“ Jenningsem (24-3-0, 14 KO).

K duelu mezi Nathanem Gormanem (16-0-0, 11 KO) a Danielem „Dynamite“ Duboisem (11-0-0, 10 KO), který proběhne 13.7.2019 v londýnské O2 Aréně, se přidají další dvě těžké váhy. Stříbrný medailista z olympijských her v Riu, Joe Joyce, nakonec našel soupeře v podobě čtyřiatřicetiletého Američana, Bryanta Jenningse. Pro rodáka z Londýna je v poslední době stále těžší a těžší najít vhodného soupeře, protože duel s ním odmítlo hned několik bojovníků. Do duelu s obrovitým Britem se nechtělo ani Josephu Parkerovi, Alexanderu Povetkinovi, Derecku Chisorovi, či Agitu Kabayelovi.

Popravdě se není ani čemu divit. Joyce totiž ukončil všech devět soupeřů před limitem. Naposledy si pak poradil s dvěma veterány těžké váhy. Bývalého světového šampiona WBC, Bermana Stiverna, doslova ubil v šesti kolech. Ruský obr, Alexander Ustinov, dokázal ustát pouze tři dějství. Nyní se v ringu s britským „Kolosem“ objeví bývalý neúspěšný vyzývatel o titul mistra světa, Bryant Jennings. Rodák z Filadelfie je kvalitním boxerem i atletem, bohužel ve velkých duelech vždy zklamal. Po bodové prohře, z roku 2015, s Wladimirem Klitschkem, jej dokázal ukončit u kubánský „King Kong“, Luis Ortiz. Letos v lednu jej v napínavém duelu dokázal ukončit i kolumbijský „Kaboom“, Oscar Rivas.