Oficiálně potvrzeno! Joshua se střetne s Millerem 1.6.2019!

Konečně máme potvrzený i souboj krále těžké váhy a šampiona WBA, WBO, IBF a IBO Anthonyho Joshuy (22-0-0, 21 KO). Šampiona se pokusí sesadit americký drobeček Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) 1.6.2019 v New Yorku.

Bitva mezi britským šampionem a americkým vyzývatelem se upekla takřka během pár týdnů. Původní jednání s britským raubířem Dillianem Whytem ztroskotala. „The Body Snatcher“ si řekl o moc velký balík peněz, který Eddie Hearn nebyl schopen akceptovat a tak přišla na řadu debata s Jarrellem Millerem, který se vším souhlasil prakticky ihned. Joshua se tedy může těšit na první americký debut, který proběhne 1.6.2019 v newyorské hale Madison Square Garden. Borec s přezdívkou „AJ“ se také představí poprvé na streamingové platformě DAZN.

To se, ale příliš nelíbí fanouškům ve Velké Británii, jelikož již počítali s datem 13.4.2019 a stadionem ve Wembley. Většina s fanoušků již měla koupené lístky na přepravu a hotel v blízkosti dějiště. Eddie Hearn to tedy pořádně schytal i za svého svěřence a celou stáj Matchroom boxing na svém twitterovém účtu. „Nějaká šance na vrácení peněz za můj hotel a lístek za vlak?“ – Rozčiloval se jeden z fanoušků. „ AJ vs. Salát ve čtyři hodiny ráno. No nemůžu se dočkat.“ Brblal druhý. Je tak očividné, že britští fanoušci nelibě nesou, že se duel na poslední chvíli přesunuje za oceán. I pro české fanoušky to bude malinko náročnější, jelikož si budeme muset přivstat na tento duel, stejně jako na případnou odvetu Deontaye Wildera s Tysonem Furym.