Oficiálně potvrzeno. Golovkin se střetne s neznámým Rollsem!

Je oficiálně potvrzen další soupeř pro kazašskou mlátičku, Gennady „GGG“ Golovkina (38-1-1, 34 KO). Jeho soupeřem se stane neznámý Kanaďan, Steve Rolls (19-0-0, 10 KO). Oba borci se střetnou 8.6.2019 v newyorské hale Madison Square Garden.

Gennady Golovkin se poprvé představí pod streamingovou platformou DAZN a jeho aktuální soupeř je zklamáním. Bývalý mistr světa střední váhy se totiž střetne s neznámým kanadským bojovníkem a světovou třiadevadesátkou, Stevem Rollsem. Oba borci se stanou main eventem galavečeru, který je naplánovaný na 8.6.2019 do newyorské haly Madison Square Garden. Zajímavosti je, že se tento duel odehraje ve smluvní váze do 74,4 kilogramů, což je nad limitem střední váhy. Kazach poprvé pohlédne svému soupeři do očí příští týden v pondělí na tiskové konferenci v New Yorku a o den později i v Los Angeles.

Od začátku měsíce byly v jednání i další jména. Původně se měl postavit Golovkinovi americký bijec Brandon Adams. Devětadvacetiletý Američan si však vybral raději Jermalla Charla. Další možností byl kamerunský válečník s francouzským pasem, Hassan N’Dam N’Jikam, ale ten souboj odmítl z finančních důvodů. Volba tedy padla na Rollse, který se v ringu naposledy představil v prosinci minulého roku, kdy jasně na body přejel KeAndrae Leatherwooda a stal se šampionem USBA. Byť je Kanaďan stále neporažený, tak nemá ve svém rekordu žádné kvalitní jméno.