Oficiálně potvrzeno! Deontay Wilder aktivoval doložku na třetí zápas s Tysonem Furym!

Spekulace fanoušků a odborníků se právě potvrdili. Deontay „The Bronze Bomber“ Wildere (42-1-1, 41 KO) aktivoval doložku o trilogii. S Tysonem „Gypsy King“ Furym (30-0-1, 21 KO) se utká v polovině léta.

Již včera se na sociálních sítích objevilo video sesazeného šampiona WBC, který hlásal, že se vrátí zpět na svůj trůn. „Váš král je zde a nikdy nikam neodešel. Válka totiž teprve započala. Jsem válečník, který se nikdy nevzdává, jsem král, který bojuje dokud nezemře. Společně povstaneme z popela jako bájný fénix a získáme ten titul zpět. Uvidíme se za pár měsíců, protože válka právě začala.“ – Hlásil odhodlaně alabamský knockoutér, jenž v druhém měření sil nestačil na britského obra Tysona Furyho a padl v sedmém kole. Jeho právníci mezitím úspěšně aktivovali doložku o třetím souboji, který se pravděpodobně uskuteční v polovině léta opět v Las Vegas.

Tuto informaci potvrdil zástupce hvězdného „Gypsy Kinga“, Bob Arum. „Mohu potvrdit, že Wilderův tým aktivoval doložku o odvetě, která nás zavede do třetího měření sil. Zatím netušíme, kdy se souboj uskuteční, ale rozhodně by jsme to chtěli stihnout v polovině léta. O všem teprve budeme jednat. Stoprocentně však můžu potvrdit, že se opět potkají na americké půdě a zřejmě opět v Las Vegas. MGM Grand Arena nebyla posledně špatná, takže možná to uskutečníme tam.“ – Prozradil šéf stáje Top Rank Boxing. Možností je i nově postavený stadion Allegiant s kapacitou až dvaasedmdesát tisíc lidí. Každopádně ten, kdo se těšil na sjednocující souboj dvou Britů, tak musí chvíli počkat, byť nemusí úplně zoufat. „Fury se utká s Wilderem vlastně ve skoro stejné době, jako Joshua s Pulevem. Vše vychází tak, že vítězové těchto duelů se na konci roku postaví proti sobě.“ – Spekuluje britský novinář Michael Benson, jenž má velmi dobré informace od Eddieho Hearna.