Oficiálně potvrzeno! Chisora-Parker 26.10.2019 v Londýně. Brit už se opřel do svého soka!

Máme zde další, oficiálně potvrzený a hodně zajímavý souboj dvou těžkých vah. Na konci října se do sebe zaklesnou v londýnské O2 Aréně Dereck „WAR“ Chisora (31-9-0, 22 KO) a Joseph Parker (26-2-0, 20 KO).

Původně se měli oba chasníci střetnout již začátkem tohoto roku, jenže jednání ztroskotala a tak se každý vydal vlastní cestou. „Chtěl jsem ten zápas už před rokem, ale ten australskej klokan přede mnou utekl do křoví. Prý neměl čas na přípravu.“ – Pustil se do mladšího Novozélanďana Chisora, který si spravil chuť na Arturu Szpilkovi. Polského válečníka poslal totiž do říše snů již ve druhém kole. To Parker neměl tak snadnou práci, i když měl snazšího soupeře. Alex Leapai mu dokázal vzdorovat deset kol, než jej bývalý šampion WBO dokázal ukončit, hodně sporně, technickým knockoutem.

Nyní přišla řada na měření sil mezi oběma borci a fanoušci tak budou svědky střetu světové jedenáctky a světové dvanáctky těžké váhy. Prostořeký Brit se již stihl prostřednictvím médií opřít do vždy klidného novozélandského válečníka a bude nesmírně zajímavé sledovat, jak ten se popere se slovními výpady ostrovního rebela. „Teď má na přípravu tolik času, kolik jen potřebuje. Já jsem skutečný bojovník vždy připravený na válku. Szpilka pocítil, kdo je to skutečný Dereck War Chisora a to byl můj kamarád. Boxoval jsem jen na třicet procent, ale tenhle vandrák okusí celou stovku. Udělám to, co nedokázal ani Ruiz a ani Joshua. Nakopu toho prašivého dinga do zadku a pošlu ho tam, kam patří. Na druhou stranu planety.“ – Rozdmýchal oheň pětatřicetiletý rodák ze Zimbabwe.