Oficiálně: Chisora vs Parker 1. května

A je to potvrzené. Bývalý světový šampión těžké váhy Joseph Parker se střetne první květnovou sobotu s Dereckem Chisorou! Galavečer nabídne také zajímavé titulové bitvy!

1.5.2021 – Wembley, VB 
Těžká váha
Dereck Chisora vs Joseph Parker

Britská čtyřka a světová jedenáctka “War” Dereck CHISORA (32-10-0, 23 KO) a novozélandská jednička a světová devítka “Lupesoliai La’auliolemalietoa” Joseph PARKER (28-2-0, 21 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o interkontinentální titul WBO!

Sedmatřicetiletý Chisora naposledy boxoval loni 31. října, kdy na domácím stadionu ve Wembley po skvělém výkonu podlehl na body olympijskému vítězi a bývalému králi křížové váhy Oleksandrovi Usykovi.

Bývalý světový šampión organizace WBO, devětadvacetiletá Joseph Parker boxoval naposledy 27. února, kdy v souboji o Nový Zéland vybodoval krajana Juniora Fa a získal Orientální pás WBO.

Již několik týdnů si Chisora a Parker vyměňovali názory přes sociální sítě a Parker dokonce zval Chisoru na zápas na Nový Zéland. Nakonec se do všeho vložil promotér Eddie Hearn a začali oficiální námluvy a domlouvání podmínek. Ty vyústili k dohodě a nyní zde máme oficiální datum 1.5.2021.

V souboji by měl být k dispozici Interkontinentální pás WBO, který měl Chisora v držení než prohrál s Usykem. Jenže Usyk půjde bojovat o prozatímní světový titul s Britem Joe Joycem a pás se opět uvolnil.


1.5.2021 – Wembley, VB 
Polotěžká váha
Dmitry Bivol vs Craig Richards

Neporažená ruská a světová dvojka Dmitry BIVOL (17-0-0, 11 KO) a britská čtyřka a světová osmadvacítka „Spider“ Craig RICHARDS (16-1-1, 9 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový pás WBA super!


1.5.2021 – Wembley, VB 
Lehká váha
Katie Taylor vs Natasha Jonas

Neporažená irská a světová jednička Katie TAYLOR (17-0-0, 6 KO) a britská jednička a světová sedmička Natasha JONAS (9-1-1, 7 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBO, WBC a IBF!


1.5.2021 – Wembley, VB 
Střední váha
Chris Eubank vs Marcus Morrison

Britská jednička a světová čtyřka Chris EUBANK jr (29-2-0, 22 KO) a britská sedmička „Sweet MNM“ Marcus MORRISON (23-3-0, 16 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!