Oficiálně oznámeno. Fury i Schwarz se těší do Las Vegas!

Teprve včera se oficiálně oznámil souboj mezi lineární šampionem a světovou trojkou, Tysonem „Gypsy King“ Furym (27-0-1, 19 KO) a držitelem titulu WBO Inter-Continental a světovou jednačtyřicítkou, Tomem Schwarzem (24-0-0, 16 KO).

Pro oba borce půjde o premiéru. Ani jeden z nich ještě nikdy nebojoval ve městě „hříchu“, Las Vegas. Pro teprve čtyřiadvacetiletého Němce půjde zároveň o první souboj mimo evropský kontinent a o vůbec první souboj na horké americké půdě. Vždyť nejdál vycestoval, ze své vlasti, do Prahy, kde se v roce 2017 představil českým fanoušků. Třicetiletý Fury pro něj také představuje vůbec prvního soupeře z Velké Británie. Oba bijci se na duel hodně těší. Pro „Gypsy Kinga“ to bude začátek nové éry pod novou smlouvou se stájí Top Rank. Pro mladého Němce to bude asi největší duel a zároveň šance dostat se k titulovému souboji.

„Jsem nadšený, že mohu boxovat v Las Vegas. Vždycky jsme si přál bojovat v tomto městě, ale nikdy jsem nedoufal, že se mi to splní a dívejte, splnilo se mi to. Nemohu se dočkat, až se opět ukážu fanouškům. Fanoušci z Velké Británie a Irska udělají obrovskou invazi do Vegas. Těším se.“ – Zakončil svoje povídání 206 centimetrů vysoký Brit. „Od dětství jsem tvrdě pracoval přesně kvůli takovéto chvíli. Bitva s Tysonem Furym je splněným snem. Samozřejmě mám k Furymu velký respekt, ale jsem mladý a hladový. Vyhrál jsem svých čtyřiadvacet zápasů a nyní je čas vyhrát i ten pětadvacátý.“ – Prohlásil německý obr.


Tyson Fury v Praze 20.6.2019! ⇒ www.tysonfury.cz