Oficiálně ohlášeno. Lomachenko se utká s Campbellem 31.8.2019 v Londýně!

Při včerejším galavečeru v Londýně byl oficiálně oznámen souboj o tři tituly mistra světa v lehké váze, mezi Vasiliyem „Hi-Tech“ Lomachenkem (13-1-0, 10 KO) a Lukem Campbellem (20-2-0, 16 KO).

Před soubojem o prozatímní titul WBC v těžké váze, o který si to rozdali pánové Whyte a Rivas, se sešli v ringu hlavní tváře galavečera, jenž se odehraje 31.8.2019 na stejném místě. Do ringu totiž vstoupil dvojnásobný olympijský vítěz a aktuální šampion WBA a WBO, Vasiliy Lomachenko. K němu se přidal olympijský vítěz bantamové váhy z Londýna, Luke Campbell a Eddie Hearn následně oficiálně oznámil jejich souboj, který proběhne v londýnské O2 Aréně, tedy na stejném místě, jako se včera oba bojovníci potkali.

„Je to boj o historii, protože mým cílem je sjednotit všechny pásy lehké váhy. Luke Campbell je další překážkou na mé cestě. Je to vynikající bojovník, kterého si dobře pamatuji z olympijských her v Londýně. Má hodně nepříjemný styl a já jej rozhodně nehodlám podcenit.“ – Prohlásil jednatřicetiletý ukrajinský přízrak. „Nejlepší musí bojovat s nejlepšími a to z tohoto souboje udělá pekelnou bitvu. Jsem v tomto sportu, abych dokázal, že jsem nejlepší a abych se stal mistrem světa. To je to, proč tak tvrdě trénuji. On je nejlepším bojovníkem současnosti a to mě extrémně motivuje. Myslím si, že svým úderem dokáži knockoutovat kohokoliv.“ – Nastínil svůj pohled na bitvu Brit.